Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Festivaly Pozvánky na akce

Přijďte na Magický víkend

Magie života – Magický víkend

Místo konání:  Muzeum alchymistů a mágů staré Prahy, Jánský vršek 8, Praha 1

http://www.muzeumpovesti.cz/cz/clanek/26/

Akce je poprvé v těchto zvláštních prostorách s nevídanou atmosférou. Prostory nejsou tak velké, na jaké jste zvyklí, zato vás překvapí genius loci.

Na místo dojedete jednoduše tak, že z ulice Karmelitské odbočíte k americké ambasádě (ulice Tržiště), tam se Váš vůz podrobí krátké prohlídce zde stojících policistů, pak jedete do kopce úzkou ulicí Vlašskou a hned první možná doprava je ulice Jáský vršek. Tou pojedete až nahoru, před číslo 8. Ulice je jednosměrná (viz mapa na výše uvedených stránkách Muzea). Taktéž sem jede autobus  č. 192, stanice Šporkova (před Německou ambasádou), z Malostranského náměstí. Cesta busem trvá asi 3 minuty. Pak pěšky ze stanice dolů a první možnou doleva.

Aktivity budou zaznamenány na https://www.facebook.com/events/233957150872185/ , kam budeme vkládat novinky, aktuality, časy a témata rituálů, přednášek atd…. a dále informace na http://www.oxara.eu/ což je náš generální partner.

Připravili jsme široké mediální aktivity: reklama a články v novinách a časopisech Náš region (Praha a Středočeský kraj), Pražský zpravodaj, Spirit, Záhady života, Ve  hvězdách a další. Předpokládáme natáčení rozhovorů s vámi, pakliže budete chtít, na YT či FB. Moderátorem bude Slávek Boura a rozhovory se budou konat na dvoře, na kamenném pódiu, kde se budou odehrávat rituály pod starým stromem za doprovodu praskajícího dřeva dvou otevřených ohňů. Magický víkend bude mít i vlastní tisk na místě, příležitostný bulletin Magický víkend, s možností inzerce pro Vás za zvýhodněnou sazbu 500 Kč za 1/8 strany formátu A4 (uzávěrka 15. února 2019, kontakt Jitka Lenková, tel. 604 684 834, lenkova@volny.cz).

Vstup pro návštěvníky:  100 Kč (opravňuje k čerpání slevy 30 %   na prohlídku Muzea Alchymistů a strašidel, ke vstupence drobný dárek)

Vstup na přednášku:        50 Kč

Related posts

Říkají mi Kája a zpívám pro děti

Šebík

Výstavu tropických motýlů zahájily Janžurová a Čvančarová, k vidění ve Fatě Morganě jsou až do 20. května

Jaroslav Hauer

O2 aréna měla loni rekordní návštěvnost, nejvíc lákal McCartney

Redakce

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady