Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Hudba

Lucie Vondráčková pracovně nezahálí

Koncem října přiletěla na 14 dnů pracovně domů Lucie Vondráčková, aby pro své fanoušky připravila několik pLucie Vondráčková Mít tebe blízko (1)řekvapení.

Na písničku Solnej sloup, natočila pod režijní taktovkou Vítka Pokorného videoklip. Písnička pochází z autorské dílny kytaristy skupiny Wet, Wet, Wet – Graeme Duffyho a text napsala Hana Sorrosová. Zajímavostí je, že druhý hlas zpívá zpěvák, Petr Bende. Klip se natáčel na třech místech v Praze a na zámku Líšno, kde v roce 2003 Lucie Vondráčková natáčela pohádku Malvína. Nový videoklip měl svoji premiéru jen pár dní po natáčení od natáčení, a to v hitparádě Óčko chart, kde se po prvním týdnu umístil těsně pod vrcholem, na druhém místě a pokračuje dál v hitparádě.

A Lucie Vondráčková nezpomaluje, naopak. Premiéru má nový klip na píseň z platinového alba Oheň.
„Po pohádkové atmosféře chci divákům představit atmosféru našich koncertů a písničku Mít Tebe blízko. Točili jsme na každé z našich 15-ti Manner Kousek štěstí zastávek. Možná se v něm i najdete, pokud jsem si Vás vytáhla na jeviště:)“ prozradila k novému klipu Lucie Vondráčková.

Lucie Vondráčková Solnej sloup (1)Společně s Jolanou Voldánovou a komickým triem 3v1 připravila i velkou Vánoční kampaň pro Konto Bariéry, která je realizována ve spolupráci s Galerií Myslbek. Lucie se podílela na designu svého Vánočního balicího papíru, kde výtěžek z jeho prodeje poputuje na Konto Bariéry.

Jestli Lucie přiletí na předávání cen Český slavík Mattoni 2016? Ještě nevíme. Ovšem svých fanoušků si velice váží, tak by nás překvapilo, kdyby se letos, po úspěšném turné, zapomněla v Kanadě.

Lucie Vondráčková v Óčko chart (2) Lucie Vondráčková Solnej sloup (3)

Uložit

Podobné příspěvky

Galerie Zahradník uspořádá výstavu studentů Institutu tvůrčí fotografie, kurátorka je MgA. Štěpánka Stein. Vernisáž se uskuteční 2. března.

Šebík

Alkinoos Ioannidis přivezl do Prahy řeckou pohodu

Dočkáme se po Macbethovi i Matěje Poctivého?

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady