Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Literatura Sport

Unikátní fotokniha k Mistrovství světa ve florbale 2018

Domácí šampionát nabídl vše, co mohl, všechna utkání byla odehrána, ocenění rozdána a rekordy překonány. Atmosféru a klíčové okamžiky historicky nejnavštěvovanějšího šampionátu naštěstí zachytili fotografové mistrovství světa, kteří ve vzájemné spolupráci už v průběhu akce vybírali obsah rodící se fotoknihy.

Kniha o Mistrovství světa ve florbale 2018 je koncipována především jako fotokniha a nabídne to nejlepší z fotomateriálu, který v průběhu konání MS sesbírali elitní sportovní fotografové Barbora Reichová, Markéta Navrátilová a Martin Flousek. Unikátní knihu o šampionátu byla pokřtěna ve čtvrtek večer, a to i za účasti členů českého národního týmu. Akce se uskutečnila v knihkupectví Luxor v pražském obchodním centru Palladium. Uchovejte si vzpomínky na největší tuzemskou sportovní akci tohoto roku skrze práci profesionálních fotografů.

Oficiální publikace představuje průřez Mistrovstvím světa ve florbale, které proběhlo v Praze 1. – 9. 12. 2018. Nejdůležitější duely se odehrály v pražské O2 areně, druhou halou je Arena Sparta – Podvinný Mlýn. Mistrovství se vrací do České republiky po deseti letech. První šampionát se v ČR uskutečnil v květnu 1998 v Praze a Brně. Druhý o deset let později v prosinci 2008 v Praze a Ostravě. MS ve florbale je nejvýznamnější sportovní událostí na sklonku roku 2018 a kniha plná unikátních fotografií a reflexí z mistrovství vyjde už za 4 dny po finálovém zápase.

Podobné příspěvky

Pražský plochodrážní tým skončil na Markétě druhý

Eliška Rybenská

Prague Open na pražské Markétě vyhrál Josef Franc

Eliška Rybenská

Dostihové Velikonoční pondělí 22.4. 2019

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady