Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura

Linda Finková pokřtila Maxíkům CD Baby Pop

První cédéčko skupiny MAXÍCI je na světě a má za sebou i velkolepý křest! V pražském parku u Staroměstského náměstí ho během hodinového koncertu pro děti z mateřských škol a veřejnost pokřtila zpěvačka Linda Finková, Daniel Nekonečný, Pavel Kožíšek, Petr Vojnar, radní Daniel Hodek a Alena Skovajovská z nadace Šťastná hvězda, která je zaměřená na pomoc dětem s onkologickým onemocněním. Část z prodeje CD Baby Pop totiž putuje právě této nadaci.

Linda  Finková
Linda Finková

Zatímco Staroměstským náměstím se po křtu nesly veselé písničky, kmotři a další vip hosté skupiny Maxíci se odebrali do přilehlé restaurace Kotleta, odpovídat novinářům na otázky, týkající se spojení s Maxíky. Linda Finková prozradila, že se s Kyklopem a Pančou zná už snad sto let. „Budete se asi divit, ale zpívala jsem kdysi vokály na desky Maxim Turbulenc, kde oba kluci působili“, zavzpomínala sympatická zpěvačka a kdosi v okolí doplnil, že zmiňovanou skupinu tito dva interpreti dokonce zakládali.

Dan Nekonečný CD pokřtil ve svém tradičním hávu, v ruce s obrovským množstvím balónků, některé byly v podobě jednorožců a delfínů. Ty potom vypustil nad hlavy jásajících rozzářených dětí. „Balónky letí a s nimi budeme létat i my! Lítejte v pohodičce písniček Maxíků!“, volal na děti, které nevěděly, co sledovat dřív; exoticky vyhlížejícího Nekonečného, malé ohňostroje na pódiu nebo právě vypuštěné balónky.

Dan Nekonečný

„Tak přesně takovou atmosféru zažívám ve svém Divadle kouzel“, smál se Pavel Kožíšek. „Tam ty děti taky vřískají s pusou dokořán a jsou šťastné.“ Pak jen dodal, že Maxíkům přeje, aby se jejich právě do světa vypuštěné cédéčko dobře prodávalo a dětem dělaly písničky stejnou radost, jako tenhle pražský koncert.

Podobné příspěvky

NEMOROS zNEMOROS zajímá nejen hudebníky z Čech

Šebík

Česká televize připravuje minisérii s Rodenem, seriál s Bartoškou i sériil o zkáze Dejvického divadla

Jaroslav Hauer

Švandovo divadlo šije roušky, které pomohou zdravotníkům i prodavačkám

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady