Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaKinoLéto nabízí filmové hity

Léto nabízí filmové hity

Léto nabízí filmové hity

V létě je několik možností jak využít volný čas. Co vymyslet za program, kdy počasí není na koupání, na výlety ani na jiné venkovní aktivity? Zajít můžete také do kina. Léto slibuje několik filmových hitů. Zde je výčet jen několik z nich.

Kino a léto

V kinech již běží Sci-fi film Jurský svět, který můžete shlédnout v klasickém 2D, 3D a tak i ve 4D. Vyhynulé dinosaury již nemůže lidské oko vidět. To vše se mění v parku, kde si návštěvníci mohou představit, jak dinousaři žili. Johnovi Hammondovi se podařilo na odlehlém ostrově vypěstovat Jurský park se živými exponáty. Ovšem ne všichni se spokojí jen s takovýmto parkem a chtějí víc, chtějí park zatraktivnit, chtějí ještě více skutečné dinosaury než doposud. Ovšem tvorba onoho vyhynulého živočicha se vymkne z rukou a začíná boj o přežití.

Dalším filmem, který je možný v kinech navštívit je San Andreas s Dwayne Jonssonem, který stvárnil hlavní postavu tedy pilota průzkumného a záchraného vrtulníku. San Andreas je tektonický zlom, který vyvolá v Kalifornii zemětřesení o síle 9 Richterovy stupnice. Amerika se hroutí a Dwayne Jonsson má jediný cíl – zachránit svojí dceru. A tak se pilot vydává se svojí bývalou manželkou na cestu z LA do San Francisca. Nejhorší za sebou nemají při složité cestě na sever..nejhorší je teprve čeká!

Pokud nejste vyznavačem sci-fi, kdy se na plátně bortí celá Amerika či kdesi poskakují neexistující tvorové tak máte možnost zajít na Ladíme 2. Film je pokračováním Ladíme!. Jedná se o dívčí skupinu zpívající a capella, která se proslavila v soutěži a celá Amerika Barden Bellas miluje. Když děvčata přijmou pozvání zazpívat na prezidentových narozeninách, netuší co si tím způsobí. Při vystoupení Tlusté Amy selže technika a Barackovi se tak ukáže tak, jak ji Bůh stvořil. Tím si kapela zadělá na pořádný malér a ze dne na den se jejich sláva ztratí. Holky se však nevzdávají a chtějí vystoupit na mistrovství světa. Jak dopadne jejich účast na MS?

Ať už patříte mezi mladší diváky či mezi ty starší, tutově Vás rozesměje animovaná komedie Mimoni (The Minions).Na tu si zatím musíte počkat, ale v této komedii se konečně dozvíte, proč malý, žlutí a neskutečně roztomilí a vtipní Mimoni slouží největšímu padouchovi v okolí. Mimoni vždycky slouží padouchům, třeba Drákulovi. A co když padouch zemře a Mimoni nemají komu sloužit? V tu chvíli se jim jejich veselá nálada obrátí ve špatnou a žlutí Mimoni upadají do deprese. Jak tedy “mimoňský” film skončí? To se dozvíte již od 25. června kdy se kina ponoří do žluté mánie.

A dámy jistě potěší pokračování filmu Bez kalhot, tentokrát s názvem Bez kalhot XXL (Magic Mike XXL). Strip kluby pro pány jsou téměř všude, ale co když se chtějí podívat na hezká těla a taneční umění hezkých mužů také dámy? I na tento film si ještě pár dní musíte počkat. Mike ukončil kariéru striptéra již dávno, teď chtějí skončit i ostatní ze skupiny Králové Tampy. Odejít jen tak nebo zapít svůj odchod mezi kamarády však není jejich styl. Chtějí konec kariéry oslavit ve velkém a chtějí, aby u toho byl i Mike. A tak se pánská striptérská skupina vydává na své poslední vystoupení. Channing Tatum v hlavní roli ukáže nejen své vysportované tělo, ale i to, že je skvělým tanečníkem již od dob, kdy hrál hlavní roli ve filmu Let’s Dance. Síť kin Cinema City dokonce vytvořila pro dámy Ladies Night s tímto filmem. Tak vyražte se svými kamarádkami na dámskou jízdu.

Kdo by neznal roztomilého Méďu, který však již tak roztomilé vystupování nemá, ale zato zábavné ano! Seznamte se s Teddy, tentokrát již v druhém díle filmu Méďa. Pokračování slibuje opět spoustu humorných scén, skvělých hlášek a opět spoustu prekérních situací. Jedno je jisté – Méďa vás prostě bude bavit! Jak to dopadne, když si Méďa chce se svoji manželkou pořídit dítě? To zjistíte již brzy v kinech.

Facebook komentáře

Sdílejte články