Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kino Kultura Pozvánky na akce Zprávy z Prahy

Letní kino na Střeleckém ostrově ovládne vášeň

Letní kino na Střeleckém ostrově nabídne v příštích dnech další sérii filmů různých žánrů. Čtyři filmové večery se dokonce ponesou v duchu plném vášně.

Letní kino

Diváci budou mít možnost pod širým nebem mimo jiné zhlédnout úspěšné snímky Padesát odstínů šedi, Fotograf a Nymfomanka. Vstupné je 100 Kč, začátek projekcí je plánován na 21,15 hodin.

„V rámci letního kina na Letňáku 2015 jsme si pro diváky připravili řadu českých i zahraničních filmů nejrůznějších žánrů. Vedle komedií, krimi, dokumentů dojde v červenci řada i na romantické a mírně erotické kousky. Již tento pátek 10. července promítneme americký trhák Padesát odstínů šedi. Na podobnou vlnu se naladíme také 24. a 25. července s oběma díly Nymfomanky nebo v úterý 21. července uvedeme nejen pro fanoušky Jana Saudka český film Fotograf,“ přibližuje mluvčí Letňáku 2015 – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově Tomáš Kopečný.

V červenci se na filmové plátno dostanou rovněž dokumentární snímky Jáma a Mánes na vodě, akční krimi Hacker, životopisná dramata Teorie všeho a Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha či americká černá komedie Vlk z Wall Street.

Letní kino se na Střelecký ostrov vrátilo po čtyřech letech a doplnilo tak širokou kulturní produkci Letňáku 2015 – Léta pro Pražany. Dle Dvořákových slov je cílem vytvořit prostor pro setkávání lidí všech věkových skupin a zájmů s jedinečnou festivalovou atmosférou v samotném srdci Prahy.

Bližší informace o programu na stránkách www.letnak.cz.

Podobné příspěvky

Dnes byla otevřena Národní třída

Afri

Oriflame mají pomocníky pro zdraví a proti stárnutí.

Afri

Jak tráví vánoce operní diva Andrea Tögel Kalivodová?

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady