Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaKinoLetní kino na Střeleckém ostrově ovládne vášeň

Letní kino na Střeleckém ostrově ovládne vášeň

Letní kino na Střeleckém ostrově ovládne vášeň

Letní kino na Střeleckém ostrově nabídne v příštích dnech další sérii filmů různých žánrů. Čtyři filmové večery se dokonce ponesou v duchu plném vášně.

Letní kino

Diváci budou mít možnost pod širým nebem mimo jiné zhlédnout úspěšné snímky Padesát odstínů šedi, Fotograf a Nymfomanka. Vstupné je 100 Kč, začátek projekcí je plánován na 21,15 hodin.

„V rámci letního kina na Letňáku 2015 jsme si pro diváky připravili řadu českých i zahraničních filmů nejrůznějších žánrů. Vedle komedií, krimi, dokumentů dojde v červenci řada i na romantické a mírně erotické kousky. Již tento pátek 10. července promítneme americký trhák Padesát odstínů šedi. Na podobnou vlnu se naladíme také 24. a 25. července s oběma díly Nymfomanky nebo v úterý 21. července uvedeme nejen pro fanoušky Jana Saudka český film Fotograf,“ přibližuje mluvčí Letňáku 2015 – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově Tomáš Kopečný.

V červenci se na filmové plátno dostanou rovněž dokumentární snímky Jáma a Mánes na vodě, akční krimi Hacker, životopisná dramata Teorie všeho a Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha či americká černá komedie Vlk z Wall Street.

Letní kino se na Střelecký ostrov vrátilo po čtyřech letech a doplnilo tak širokou kulturní produkci Letňáku 2015 – Léta pro Pražany. Dle Dvořákových slov je cílem vytvořit prostor pro setkávání lidí všech věkových skupin a zájmů s jedinečnou festivalovou atmosférou v samotném srdci Prahy.

Bližší informace o programu na stránkách www.letnak.cz.

Facebook komentáře

Sdílejte články