Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaLetňák 2015 na Střeleckém ostrově se chystá na svůj DEN D

Letňák 2015 na Střeleckém ostrově se chystá na svůj DEN D

Letňák 2015 na Střeleckém ostrově se chystá na svůj DEN D

Praha, 28. května 2015 – Již na tuto neděli 31. května se Střelecký ostrov promění v místo dětem zaslíbené. Od 14 hodin tu totiž vypukne DEN D. Program věnovaný dětem, jejich rodičů i prarodičům se koná v rámci programu letní scény Malostranské besedy nazvané „Letňák 2015 – Léto pro Pražany a ve spolupráci s Městskou částí Praha 1. Vstup je zdarma.

„Stejně jako v minulém roce myslíme na děti a jejich svátek. Na Střeleckém ostrově jsme pro ně a jejich prarodiče připravili bohatý program, který odstartujeme ve 14 hodin vystoupením Big Bandu Základní umělecké školy Biskupská. Dále se mohou diváci těšit na ukázky zbraní a historického šermu v podání skupiny Mercenarius a soutěže, které jsme připravili ve spolupráci s Turistickým oddílem Sůvy. Chybět nebude ani dětmi tolik oblíbený klaun, který je po celý den bude bavit,“ říká k programu DNE D Tomáš Kopečný, mluvčí Letňáku 2015 – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově.

Letňák 2015 – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově připravuje Malostranská beseda s cílem vytvořit prostor, kde se budou lidé potkávat a užívat si jedinečnou festivalovou atmosféru v samotném srdci Prahy. Navazuje na loňský úspěšný ročník a také na celoroční kulturní produkci konanou přímo na půdě Malostranské besedy. Program je po celé léto sestaven tak, aby si v něm každý našel to své. K vidění budou například akustické koncerty známých českých interpretů, divadelní představení a další společenská setkání.

Více informací o programu na stránkách: http://www.letnak.cz
ZDROJ: TOPART MEDIA
letnak

Facebook komentáře

Sdílejte články