Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Hudba

Lamač dívčích srdcí David Deyl v Hybernii

DSC01411-3Koncertní recitál Davida Deyla v pražské Hybernii nenechal nikoho na pochybách, že se bude jednat o jeden z nejlepších koncertů podzimu.

Po pracovní a studijní cestě po USA, kde se na Floridě David zdokonaloval v angličtině a navštěvoval hodiny zpěvu, se zpěvák představil ve famózní formě. V poněkud komorním složení kapely, než je u Davida zvykem, protože vystupuje i se symfonickými orchestry, zazněly v divadle písničky z celé jeho kariéry. Úvodem si střihnul písničku Teď hned z alba Hlavolam, z nového alba V ozvěnách nám zazpíval Přísahám, V ozvěnách, Motýl bez křídel anebo Chrám vzpomínek. Z rychlejších melodií pak skladbu Souhvězdí.
Ze svého projektu DD Cover, jak této aktivitě sám říká, představil 4 písně. V tomto projektu David smíchal světové hity spojené s klasikou, např. zpěvačku Adele s Chopinem. Publikum si v divadle Hybernia vytleskalo dva přídavky, u kterých se David při písni Akorát doprovodil sám na klavír.
Kromě koncertování zpěvák také dokončuje nové vánoční CD, které vyjde počátkem listopadu.
Na prosinec si pro nás připravil premiéru svého nového projektu Melodie mého srdce.

Program bude složen z muzikálových melodií v originále a s komorním obsazením se nám představív KD Domovina 2. 12. 2016.

DSC01501 DSC01374-6 DSC01529

Uložit

Related posts

Honza Kopečný relaxuje v Karlových Varech pořádným jídlem

Jaroslav Hauer

Kristian Kodet vystavuje V USA

Jaroslav Hauer

Zpěvák Petr Kutheil má nový klip Icarus, křtili mu ho Petr Kolář a Tomáš Ujfaluši

Monika Nováková

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady