Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaHudbaLamač dívčích srdcí David Deyl v Hybernii

Lamač dívčích srdcí David Deyl v Hybernii

Lamač dívčích srdcí David Deyl v Hybernii

DSC01411-3Koncertní recitál Davida Deyla v pražské Hybernii nenechal nikoho na pochybách, že se bude jednat o jeden z nejlepších koncertů podzimu.

Po pracovní a studijní cestě po USA, kde se na Floridě David zdokonaloval v angličtině a navštěvoval hodiny zpěvu, se zpěvák představil ve famózní formě. V poněkud komorním složení kapely, než je u Davida zvykem, protože vystupuje i se symfonickými orchestry, zazněly v divadle písničky z celé jeho kariéry. Úvodem si střihnul písničku Teď hned z alba Hlavolam, z nového alba V ozvěnách nám zazpíval Přísahám, V ozvěnách, Motýl bez křídel anebo Chrám vzpomínek. Z rychlejších melodií pak skladbu Souhvězdí.
Ze svého projektu DD Cover, jak této aktivitě sám říká, představil 4 písně. V tomto projektu David smíchal světové hity spojené s klasikou, např. zpěvačku Adele s Chopinem. Publikum si v divadle Hybernia vytleskalo dva přídavky, u kterých se David při písni Akorát doprovodil sám na klavír.
Kromě koncertování zpěvák také dokončuje nové vánoční CD, které vyjde počátkem listopadu.
Na prosinec si pro nás připravil premiéru svého nového projektu Melodie mého srdce.

Program bude složen z muzikálových melodií v originále a s komorním obsazením se nám představív KD Domovina 2. 12. 2016.

DSC01501 DSC01374-6 DSC01529

Uložit

Facebook komentáře

Sdílejte články