Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Divadlo

Komedie Láska a párečky! To musíte vidět!

Co všechno se semele, když uděláte grilovačku se svými ex? Nevíte? Tak se na to přijďte podívat v obnovené premiéře hořké francouzské komedie Láska a párečky, v níž mj. exceluje charismatický herec Jan Révai. Spolu s ním Karel Zima, Ernesto Čekan, Jarmil Škvrňa a jako jediná ženská součást příběhu Kateřina Janečková.

“Tato mistrovsky napsaná komedie Láska a párečky bude mít pražskou premiéru 4. listopadu  v Divadle U Hasičů. Zasmát se ale můžete už během předpremiéry, která je naplánovaná na 13. října v KD Sítná, Kladno,“ uvedl producent představení Martin Novák z agentury VIP Art, který hodlá komedii divákům představit po celé republice. Představení bude primárně zájezdové.

Tato hra byla označena za „Hru Francie 2004. Její nezapomenutelný divácký zážitek silně ovlivní i vynikající překlad, režie a herecké výkony. Jde o příběh, kde se komickým způsobem demonstrují problémy nastupující dospělosti.

„Odhalit uprostřed noci pravdu, může být někdy velmi, velmi… Ale co budu prozrazovat, přijďte se podívat,“ říká sám Jan Révai, který si pochvaluje spolupráci s hereckými kolegy, s nimiž se těší na diváky po celé republice.

A o čem že přesněji komedie Láska a párečky je?
Margot, mladá atraktivní žena nemající příliš dobré zkušenosti se svými bývalými vztahy, si pozve na chalupu na grilování své tři ex-partnery, kteří o sobě vzájemně nikdy nevěděli a neznají se. Margot opět zamilovaná, byla svým novým exotickým přítelem požádána o ruku. Od této riskantní grilovačky si slibuje, že jí vrátí důvěru v mužské pohlaví a dodá odvahu k tak závažnému životnímu kroku. Pohyb po podobném „minovém poli“ však není bez rizika, což se bohatou měrou potvrdí, když se na večírku objeví i její nový přítel…

 

Foto: archiv VIP Art

Podobné příspěvky

Legenda československé populární hudby se představí nejen jako zpěvák, ale i v roli moderátora

Monika Nováková

Švandovo divadlo šije roušky, které pomohou zdravotníkům i prodavačkám

Afri

RECENZE: Nízký Tlak

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady