Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Kultura v Praze Umění

Katy Perry opět v České republice

Katy Perry v muzeu Grévin Praha již v červnu

efqqRAIMuzeum Grévin Praha rozšiřuje sbírku zpěváků a hvězd showbyznysu
o americkou popstar Katy Perry. Její vosková dvojnice je za tento rok už třetí světově známou osobností, která obohatí stálou expozici nejzábavnějšího muzea voskových figurín. Mezinárodní den dětí a nadcházející víkend
3. – 4. června je skvělou příležitostí k oslavám, kdy se nejen děti mohou zapojit do barevné hudební show v duchu zpěvaččina proslaveného světového turné California Dreams.

 Originální a neočekávaná setkání

Muzeum zprostředkovává setkání s českými i světovými legendami z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu. Od začátku tohoto roku se scéna světů, které muzeum nabízí, rozšířila již o dvě sochy, a to v lednu o amerického prezidenta Donalda Trumpa a
v únoru o britskou královnu Alžbětu II. Díky originálnímu scénografickému ztvárnění se zde návštěvníci stávají svědky neočekávaných setkání ze světa politiky, historie, sporu a hvězd filmového i hudebního průmyslu.

DSC_1175Dokonalá dvojnice Katy Perry, kterou budou mít návštěvníci možnost vidět už od června
v expozici muzea v Celetné 15, je ztvárněna podle konceptu jejího slavného vystoupení v Paříži roku 2011. Zachycuje zpěvačku v její výrazné závěrečné póze při show písně Firework. Figurína má stejný kostým, ve kterém zpívala, a to světle modré plavky pokryté třpytkami ve tvaru cukrátek a vlasy v podobě modré paruky. Paruku nechalo muzeum Grévin zhotovit z opravdových vlasů, a to díky luxusní značce Hairdreams, se kterou Grévin Praha uzavřel partnerství.

Víkend v duchu televizní hudební show

DSC_4410.JPGu (1)Co nás brzy čeká a nemine je Katy Perry show, která bude probíhat první červnový víkend 3. – 4. června v Café Grévin Praha. Nenechte si ujít možnost pobavit se ve společnosti této výrazné americké popové zpěvačky. Pokud jste navíc obdivovatelé hudebních televizních show, tak máte mimořádnou příležitost se jedné účastnit: každou hodinu zazpívá jedna
z interpretek nejoblíbenější zpěvaččiny hity a spolu s tanečníky předvede své vystoupení. Víkend bude kopií Katyina druhého světového turné California Dreams. Všichni budou moci mlsat lízátka, bonbóny a další cukrovinky, které k této tour patřily. Zapůjčit si také můžete modré paruky, abyste se s nimi i Katy mohly zvěčnit Grevin-FB-1200x900-Perry-03cve foto koutku. Spousta neočekávané zábavy vás bude čekat v Muzeu Grévin v Celetné 15.

Muzeum chce svým návštěvníkům nabízet aktivní zábavu, proto muzeum nedávno otevřelo interaktivní výstavu Pat a Mat v Grévin, díky které návštěvníkům předkládá tajemství kouzelného světa animace srozumitelným způsobem. Výstava zde potrvá celé prázdniny.

Nově si můžete také v muzeu zhotovit voskový odlitek vaší ruky, který si budete moci sami vytvořit a odnést domů. Tento suvenýr se stává velmi oblíbeným.

Uložit

Uložit

Related posts

Tip na knížku: Kurkuma-koření života

Afri

Houslový virtuóz Ara Malikian vystoupí poprvé v Praze

Redaktor J.Hampl

Alkinoos Ioannidis přivezl do Prahy řeckou pohodu

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady