Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaHudbaKamila Nývltová miluje box a pečení dortů

Kamila Nývltová miluje box a pečení dortů

Kamila Nývltová miluje box a pečení dortů

Vybírám si vždy tu těžší cestu.

nývltováJaká byla Vaše první muzikálová role a jakou roli považujete za nejkrásnější.
První moje muzikálová role byla Kleopatra, která se teď znovu vrací do divadla Broadway, kde působím už 8. rok. Je to role, která mě vynesla na výši v muzikálech a nikdy na ni nedám dopustit. Říkám si, že se někdy jako Kleopatra cítím, jsem hrdá, bojuju, nikdy se nevzdám, také mám velké city a někdy věci až moc i třeba zbytečně prožívám. Tak jako Kleopatra se nikdy nevzdala, tak i já si vybírám tu těžší cestu i třeba v životě.
Nejkrásnější role co jsem hrála, byla pro mě však role Aidy ve stejnojmenném muzikálu Aida, která se hrála 2 roky v Hudebním divadle v Karlíně. To byla moje osudová “muzikálová láska”.Ale nesmím opomenout, ani muzikál Drákula, Angelika, Quasimodo a další.

Máte nové CD.  Můžete nám něco o něm prozradit ?
Moji horkou novinkou z konce minulého roku je vydání CD duetů s názvem “Moje lásky”. Toto CD je složeno z lidí, které mám ráda a kteří se stali i mými přáteli a kamarády, jak v osobním životě, tak i v tom hudebním. Jsem ráda, že mohly vzniknout tak krásné duety s Pepou Vojtkem, Michalem Davidem, Leonou Machálkovou, Olgou Lounovou a dalšími. Pro mě je však nejdůležitější duet “Pevný bod” s mým tatínkem Leošem. Ten je prostě náš, je tam řečeno vše a je pro mě velmi důležitý v tom, že je to duet, který nás naprosto vystihuje a vždy mi bude připomínat chlapa, který je nejdůležitější v mém životě a to je právě taťka.

Co děláte s volným časem, když zrovna je .
nývltová klgKdyž zrovna nezpívám, tak ráda relaxuju, ale ne tím, že si hodím nohy nahoru a ležím, ale jsem blázen do sportu, takže mě uvidíte buď ve fitku, na boxu, na svahu se snowboardem, na kole, v sauně a nebo třeba na dobrém jídle. Miluju totiž dobré jídlo, a když se někdy můžu pořádně přecpat, tak je to super. Ale jednou za rok si dám třeba doma i takový ten ležící den s kupou dobrot a s dobrým filmem.
Také miluji pečení dortů, koláčků i cukroví. Letos jsem napekla jen 13 druhů, ale před dvěma lety  jich bylo dvacet dva. Čerpám z toho energii a strašně mě to baví.

Splnil se Vám dětský sen. A máte ještě nějaký?
Nikdy jsem nevěděla, že se moje zaměstnaní dostane až na takovou výši, kdybyste se mě zeptali před deseti lety, řeknu Vám, ano chci zpívat, ale neřekla bych Vám, jak a kde teď právě budu. A vidíte, přání se mi vyplnilo a já bych ani nic jiného nechtěla dělat. Někdy je to taky složité, nemyslete si, hrajete do večera, vracíte se pozdě domů, zkoušíte každý den anebo řešíte věci, které jsou k tomuto povolání prostě potřeba, ale i tak to miluju, nikdy nývltfbych se toho nevzdala a jen sama v sobě doufám a věřím, že to ještě nějaký ten pátek budu dělat. Budu zpívat a budu se snažit rozdávat lidem radost.
Mám v životě ještě plno snů, kterých bych chtěla dosáhnout. Mít rodinu, manžela, baráček, … ale také bych si jednou přála vyprodat třeba O2 arénu . … Jednou bych chtěla mít i svoji malou cukrárničku, kde bych mohla péci pořádné pravé buchty, koláče a dorty a k tomu všemu samozřejmě neustále zpívat.

Prý podporujete i mladé talenty.
Stala jsem se patronkou pěvecké soutěže pro začínající zpěváky, Česko zpívá. Je to soutěž pro mladé talenty, kteří si chtějí třeba jen vyzkoušet jaké je to stát na podium s mikrofonem a před celým sálem cítit tu energii, i třeba termu, ale hlavně ten adrenalin a to štěstí. Jsem ráda, že jsme tuhle soutěž s moji mamkou založily. Je strašné fajn lidi podporovat a dát jim na jevo, že můžou v životě cokoliv budou chtít. Takže jestli teď třeba někdo tenhle článek cti, tak ještě není pozdě. Přihlášky se posílají do konce ledna! A já Vám u mužů říct teď, že se na všechny strašné moc těším! Vždy mé dobije ten pocit, když vidím, jak lidi bojuji a jdou nám předvést to, co je baví a děla šťastnými.

Prozradíte nám své plány v letošním roce ?
Do tohoto roku jsem vkročila s tím, že se budou dít velké věci. Chci vydat další své nové sólové CD, čekají mě skvělé klipy s Olgou Lounovou a Michalem Davidem, Rozjíždíme i další projekty s našimi sousedy ze Slovenska. Prostě Bomba. Čekají mě i nějaké krásné nové muzikálové role. Do toho všeho si zařizuji  byt, do kterého DSC_3709.JPGu.JPGajsem se koncem roku nastehovala a velebím si ho podle svých představ.

Prý bez auta ani ránu. Jaká jste řidička?
Řidička si troufám říct, že jsem dobrá. Už druhým rokem spolupracuji s Autodružstvem Znojmo od kterého mám  propůjčené auto. Bez auta už nedám ani ránu a myslím si, že jsem za tu dobu i trošku zpohodlněla. Jezdím s ním skoro každý den i,když mám jet jen kousíček. Auto především potřebuji pro své dlouhé cesty na vystoupení a hlavně k tomu, aby mě vždy dovezlo domů do Krkonoš za moji rodinou. Tam mám vždy otevřenou náruč ať se děje co se děje a to je pro mě v živote to nejdůležitější.

Děkujeme za rozhovor

Fota Kamila Nývltová,redaktor J.Hauer

Dále na stránkách Spycross

Facebook komentáře

Sdílejte články