Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaHudbaJsem tu a rovnou říkám, že tu ještě nějakou dobu budu.

Jsem tu a rovnou říkám, že tu ještě nějakou dobu budu.

Jsem tu a rovnou říkám, že tu ještě nějakou dobu budu.

Lucie BíláV dubnu začala slavit své kulaté životní jubileum a sérii oslav ukončí megakoncerty v pražské O2 areně.
Lucie Bílá.
S režisérským  duem bratrů Michala a Šimona Cabanových, hudebníkem a klavíristou Petrem Malásekem, techniky a mnohými dalšími , zkouší, ladí a promýšlejí, jak udělat ty nejúžasnější koncerty, které do O2 areny zkrátka patří!
Na koncertech s názvem FIFTY FIFTY  zazní mnoho písní, které tvoří průřez tvorby Lucie Bílé, ať už velmi známé hity, tak i věci z novinkového alba HANA. Část koncertu bude Zlatou slavici doprovázet symfonický orchestr a další část její vlastní kapela včele s Petrem Maláskem.

„Lucie nebude nikde létat, vznášet se, zjevovat se, ani mizet. Bude především zpívat. Chceme, aby to bylo o ní a o té atmosféře. Co se týče stage, ta bude trochu atypická, než na jakou diváci většinou zvyklí. A bude spíš na výšku, než na šířku. To jistě ocení ti, kteří rádi točí na mobily podobné akce a vždy na výšku,“ řekl s nadsázkou Michal Caban, kterého doplnil jeho bratr Šimon. „Jsme velmi rádi, že na tomto skvělém projektu můžeme spolupracovat a věříme, že tato naše společná “premiéra“ bude i pro diváky něčím výjimečným. A že si skvělé a úžasné Lucie Bílé užijí. Ona tu bude jen pro diváky. A když při hokejových zápasech diváci z výšky běžně vidí puk, uvidí zajisté všichni dobře i ji,“ dodal s úsměvem.

dsc8521kopie

Zpěvačka, která během své dosavadní kariéry prodala více jak 4 miliony nosičů a pyšní se zároveň 15 tituly Zpěvačka roku v anketě „TýTý“ i 18-ti Zlatými slavíky, se už teď nemůže dočkat na své fanoušky ,kterým vzkazuje:
„Nebudu lidem odvádět pozornost laserovou show, já jim prostě budu zpívat. O2 arena se mi v minulosti párkrát nabízela, ale já čekala na mimořádný okamžik, a ten právě přichází. Chci své kulaté narozeniny pořádně oslavit a pozvat co nejvíce fanoušků. Ať všichni slyší, že tu jsem a rovnou říkám, že ještě nějakou dobu tu budu… Svých 50 let totiž považuji za krásné uzavření první poloviny života a bez dlouhého zdržování hurá do druhé,“ říká s úsměvem Lucie Bílá.

 

 

Foto Michal Pražák
JH

Facebook komentáře

Sdílejte články