Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Film

Jirka Mádl dělal VLNY

Hosty včerejší odpolední talk show probíhající v rámci programu Mall.cz Parku byli herec a režisér Jiří Mádl, scénárista Hořícího keře a Pustiny Štěpán Hulík a jeden z nejmladších režisérů Matěj Chlupáček. Filmové osobnosti z řad 30 pod 30 se svěřily se svými dojmy z návštěvy festivalu, i tím co plánují v budoucnu. Jirka Mádl právě dokončil film Modelář, ve kterém hraje a v říjnu půjde do kin jeho režisérský výtvor film Vlny. 

Úderem čtvrté hodiny byla zahájena další z řady diskuzí vedených moderátorem Petrem Šimůnkem na nejrůznější témata ze světa byznysu, filmu a kreativního průmyslu. „Já jsem dorazil do Varů před chvílí a jsem ještě úplně čerstvý, tedy alespoň zatím. Žádný film jsem tudíž ještě nestihl, ale určitě si hodlám Vary pořádně užít,“ popisuje Jirka Mádl. Promluvil také o svých dalších aktivitách, vedle režírování filmu Vlny zachycující období šedesátých let, hrál v Zelenkově Modeláři a koprodukčním filmu Hra.

Vyzpovídán byl i Štepán Hulík, který jakožto porotce zhlédne denně minimálně dva filmy. Celkem jich musí vidět dvanáct a už teď má svého favorita. Třetím účastníkem talk show byl režisér Matěj Chlupáček. Z festivalových filmů ho nejvíce zaujal Light of my life s jednou z hlavních hvězd, která dorazila do Varů, Caseyem Affleckem.

Na rozhovory se zajímavými osobnostmi se můžete přijít osobně podívat do MALL.cz Parku nebo je sledovat živě na Mall.tv.

Veškeré podrobnější informace o dalším programu a aktivitách MALL.cz Parku naleznete na https://festival.mall.cz/.

 

 

 

Podobné příspěvky

Premiéra filmu Davida Ondříčka ZÁTOPEK se odkládá

Jaroslav Hauer

Již 16. ročník Metropolitního léta hereckých osobností zahajuje předprodej. Odstartují jej Starci na chmelu

Monika Nováková

Herečka Jitka Molavcová si splnila sen: Má vlastní komorní recitál, představí ho v Praze

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady