Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaHudbaJosef Vágner má nový hit. Zazpívá si s Neckářem.

Josef Vágner má nový hit. Zazpívá si s Neckářem.

Josef Vágner má nový hit. Zazpívá si s Neckářem.

asedr

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner přichází s novým hitem
Nikdo nejsme dokonalej.
K němu natočil i velmi netradiční klip. Více jak tříminutovou písničku zpívá při jízdě v autě Prahou.
Josef Vágner, který mimo jiné hraje nyní ve čtyřech muzikálech (Dracula, Angelika, Antoinetta, Kleopatra, která se vrací znovu na scénu a mj. s ní Divadlo Broadwayi vyjíždí na zájezdy) se věnuje i své sólové dráze.

Teď do světa vypouští novou písničku Nikdo nejsme dokonalej.

“Nová písnička, jejímž autorem je Jakub Hajník, je takovou první vlaštovkou mé nové profesní etapy. A myslím, že se velmi povedla. Už se začala hrát v rádiu a všude, kde jsem ji doposud zpíval, se hodně líbila. A ten “klip” vznikl jako momentální nápad. Chtěl jsem, aby se písnička co nejrychleji dostala k lidem, tak jsem sedl do auta a bylo to… ” svěřil se Josef Vágner, syn slavného hitmakera Kara Vágnera.

necky“Také jsem se propojil se skvělou, talentovanou, skladatelkou a zpěvačkou Patricií, která má vystudovanou skladbu na Berklee a je například autorkou textu hytu Boky jako skříň (E. Farne) nebo Kluk z plakátu (s V. Neckářem). Dávám teď dohromady svou kapelu i nový repertoár. Moc se na to těším, bude to zase posun kousek dál. Mám rád nové věci, výzvy,” říká Josef Vágner, který vystudoval dvě vysoké školy a jako jeden z mála českých umělců se může pyšnit vysokoškolským titulem ing.

Pepa, jak mu všichni běžně říkají, oslaví příští rok 10 let na hudební scéně. Právě v roce 2006 se stal Objevem roku v Českém slavíkovi a od té doby ušel veliký kus cesty.

 U srdce zahřála zpráva, kterou dostal před pár dny. “Volal i Václav Neckář, že by rád, abych si s ním na jeho dvou koncertech, které má v pondělí a v úterý v Divadle Broadwayi, zazpíval jeho hit “Půlnoční”. Je to pro mě obrovská čest a samozřejmě jsem nemohl říct nic jiného, než ano. A moc rád. Pana Neckáře si velice vážím a je pro mě čest, že můžu hrát i v Mýdlovém princi, který je plný jeho skvělých hitů,” doplnil Vágner junior, který je také až po uši zamilovaný do sví krásné přítelkyně Marlen.

weSnad velkou zajímavostí je, že jeho první větší muzikálová role byla v díle Karla Svobody Monte Cristo. A tehdy jako “první honorář” dostal od hitmakera Svobody čínský dolar, který má dodnes jako talisman pro štěstí.

Uložit

Uložit

Uložit

Facebook komentáře

Sdílejte články