Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaHostem koncertu Vlasty Horvátha bude na Vyšehradě rocková zpěvačka Pavla Forest

Hostem koncertu Vlasty Horvátha bude na Vyšehradě rocková zpěvačka Pavla Forest

Hostem koncertu Vlasty Horvátha bude na Vyšehradě rocková zpěvačka Pavla Forest

PRAHA, 28. květen 2015 – Zpěvák, muzikant a multiinstrumentalista Vlasta Horváth vystoupí se svou kapelou na Letní scéně pražského Vyšehradu. Koncert se uskuteční už tuto neděli 31. května od 17 hodin v rámci 12. ročníku multižánrového festivalu divadla a hudby Vyšehraní. Exkluzivním hostem koncertu bude Pavla Forest, rocková zpěvačka, skladatelka a také zakladatelka RockOpery Praha.

„Na vystoupení s Pavlou Forest se s kapelou velmi těšíme. Známe se z našeho společného účinkování v pražské RockOpeře a působení na Mezinárodní konzervatoři Praha. Věřím, že naše hraní pod otevřeným nebem a navíc uprostřed hradeb starobylého Vyšehradu bude mít své zvláštní kouzlo a atmosféru. Posluchači se na koncertu mohou těšit nejen na skladby z mých sólových desek, ale také na pecky z repertoáru RockOpery,“ přibližuje program koncertu zpěvák Vlasta Horváth.

Vlasta Horváth je český zpěvák, který se do povědomí veřejnosti zapsal především v roce 2005 díky vítězství v druhé řadě „Česko hledá Superstar“. Na kontě má tři vydaná alba, to nejnovější s názvem „To máme znát“ vydal v srpnu 2014. Pravidelně koncertuje se svou kapelou. Od roku 2010 působí jako pedagog na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde vyučuje interpretaci na oddělení rockové opery a popu. Již pátým rokem je členem souboru RockOpery Praha.

Pavla Forest je zpěvačka, skladatelka, textařka a jedna z autorských tváří pražského divadla pro rockery RockOprera Praha. Zpěvu se věnuje více než 30 let, spolupracovala s řadou hudebních uskupení a vyzkoušela si mnoho stylů. Rockerům je známá ze svého působení v kapele King Size. Vedle autorské činnosti se také věnuje výuce rockového zpěvu na Mezinárodní konzervatoři Praha.
ZDROJ: TOPART MEDIA

Facebook komentáře

Sdílejte články