Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura

Hledá se Česká Miss 2017

DSC_7646.JPGuČeská Miss plánuje návrat na Primu i spolupráci s topmodelkou Simonou Krainovou

Česká Miss pod vedením Martina Ditmara a Evy Čerešňákové plánuje návrat na televizní obrazovky. Nové vedení aktivně jedná o finální podobě spolupráce s FTV Prima a je aktuální zájem obou stran se dohodnout. Finálový večer České Miss 2017 by se tak měl vysílat v přímém přenosu.

Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková spokojeně navazuje: Čerešňáková ke spolupráci přizvala také své kolegyně, Anetu Vignerovou, Elišku Bučkovou, Terezu FajksovouDSC_7653.JPGu a Nikol Švantnerovou, které předají finalistkám své zkušenosti ze soutěže Miss. “Mentorkami finalistek budou zkušené vítězky z předchozích let a věřím, že finalistky i budoucí vítězky připraví na svět showbusinessu i povinnosti spojené s kralováním.”

“Připravujeme pro dívky nesmírně zajímavý program ve spolupráci s top guru v nejrůznějších oborech. Máme radost, že jsme se domluvili i s topmodelkou Simonou Krainovou, která patří mezi osobnosti, jež mohou dívky nesmírně inspirovat. Nechá je nahlédnout do světa modelingu, módy a poodhalí, jak vzniká vlastní módní kolekce.

Od 12. ledna se naplno rozjela castingová tour Hledá se Česká Miss 2017
První casting se koná 12. 1. od 11:00 – OC Arkády Pankrác Praha, následují: 15. 1. od 14:00 – OC Central Most, 17. 1. od 14:00 – OC Breda & Weinstein Opava, 18. 1. od 14:00 – OC City Olomouc, 19. 1. od 14:00 – OC Olympia Brno a 20. 1. od 14:00 opět OC Arkády Pankrác Praha.

DSC_7605.JPGu
Z padesáti semifinalistek bude v únoru vybráno 25 soutěžících a následně finálová 12.
Česká Miss 2017, bude korunována v červnu, během velkého finálového večera. Do průběhu příprav uchazeček o titul se letos zapojí nejen již zmíněné zkušené miss předchozích let Vignerová, Bučková, Fajksová, Švantnerová a topmodelka Simona Krainová, ale také špičkoví odborníci
Při prvním castingu na novou Českou Miss si vedení soutěže  pronajalo vagon metra, uchazečky svléklo do plavek a  přivezli je soupravou do stanice metra Pankrác. Dále se dopravili po eskalátorech až do budovy obchodního centra, kde na ně již čekala hvězdná porota a děvčata měla 15 sekund na svou prezentaci.

DSC_7614.JPGu DSC_7624.JPGu DSC_7617.JPGu DSC_7622.JPGu

Uložit

Related posts

V „Husovce“ se otevřela galerie Centrum Pop Artu s díly světových autorů v čele s Andym Warholem

Šebík

Akce Čtení ti sluší 2020 se nesla ve znamení návratu do otevřených knihkupectví

Afri

Nová opona pro Státní operu je před dokončením!

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady