Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaHudbaGott varoval před novou totalitou a pak udeřila rakovina

Gott varoval před novou totalitou a pak udeřila rakovina

Gott Karel

Gott varoval před novou totalitou a pak udeřila rakovina

 

“Mám pozlacenou rakev a v nohách zvadlý květ… Už pohřbili mě stokrát…,” zpívá Zlatý slavík a skutečný národní umělec Karel Gott ve své poslední písni,

která se točila v době natáčení filmu Decibely lásky a nikdo netušil, co nastane. Možná ani zpěvák, i když se proslýchá, že o své nemoci měl údajně jistá tušení. Ta začala po jednom velkém rozhovoru pro nezávislá média. Uvedl mimo jiné toto:

“Pět synů jednoho slavného frankfurtského bankéře si rozdělilo sféry vlivu – jeden zůstal v domě svého otce, druhý odešel do Londýna, třetí do Paříže, další do Vídně a poslední do Neapole a financovali všechny znepřátelené strany v napoleonských válkách. Posílali si zprávy o situaci na bitevním poli po poštovních holubech, protože ti byli rychlejší než kurýři. A tak jen vyvolení byli správně informovaní, že u Waterloo byl Napoleon definitivně poražen. Jen oni mohli dělat výhodné finanční operace a ostatní utřeli nos.

Anebo takové vítězství proletariátu, který vedla ruská inteligence, placená nejvyššími západními finančními a průmyslovými kruhy. Zakladatel Rudé armády Lev Trockij a jeho soudruzi byli vycvičeni na území Standard Oil v New Jersey a vysláni prezidentem newyorské banky Jacobem Schiffem do Petrohradu s podporou pro revoluci ve výši dvaceti milionů dolarů ve zlatě.

Němečtí průmysloví magnáti a poradci císaře zase vybavili Lenina a jeho apoštoly z Curychu, aby pak Rusko muselo podepsat brestlitevský mír a oni mohli opustit východní frontu, kde měli zbytečné ztráty. Lenin byl vynikající spoluhráč a německý agent, Trockij zase špatný herec z Brooklynu, ale výborný řečník. Tihle hoši uměli všechno velmi dobře vyložit lidem a v jakékoliv době. Ovšem když se bolševismus nebo jiné „revoluce“ rozmontují, najednou spatříte lidi, kteří vypadají stejně jako Trockij a zjistíte, že jste zase za blbce.

Obávám se, že celosvětové dění směřuje k TOTÁLNÍ GLOBALIZACI, která vyústí v jednu totalitní světovládu. Časem všechny malé banky padnou – už to pomalu začíná, bankovní giganti budou fúzovat, až nakonec zbude jediný bankovní dům, který bude všem diktovat. Vznikne jedna světová měna, která bude všechno řídit,” varoval světaznalý umělec a čelil nejprve vlně výsměchu v komerčních médiích a později rakovině. Podobně jako jiný velký odpůrce světovlády, venezuelský prezident Hugo Chavez .
Práva na snímání a fotografování Gottova pohřbu už jsou dle dobře informovaných zdrojů prodána. (mrx)

Facebook komentáře

Sdílejte články