Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaDivadloUdálosti v měsíci března byla pro mnohé premiéra muzikálu Čas růži v Karlínskem divadle.

Události v měsíci března byla pro mnohé premiéra muzikálu Čas růži v Karlínskem divadle.

Karel Gott, Čas růží

Události v měsíci března byla pro mnohé premiéra muzikálu Čas růži v Karlínskem divadle.

Na první premiéru dorazil i host nejočekávanější !

Karla Gotta (77) ! Bez něj by první premiéra nového muzikálu Čas růží v karlínském divadle zkrátka nebyla úplná! Populární zpěvák, kterého v poslední době zase potrápilo zdraví, se na muzikál sestavený z jeho nesmrtelných songů přišel podívat s manželkou Ivanou.

Gott i manželka Ivana, která je velkou fanynkou muzikálu a před časem si v jednom zahrála a zapívala lehkou děvu, nešetřili úsměvy.

Karlův vztah k muzikálu Čas růží je více než osobní. Autor Sagvan Tofi s Gottem od prvopočátku konzultoval nejen samotný nápad, ale později i podobu scénáře. Gott se podílel také na výběru písniček a byl přítomen u konkurzu hereckých představitelů. Dokonce namaloval obraz, který v muzikálu hraje klíčovou roli.

„Bez Karla by to vůbec nešlo. Kdyby nám to neposvětil, tak to vůbec neděláme, řekl krátce před představením Tofi

Když muž se ženou snídá, Jdi za štěstím, Cesta rájem a další slavné hity Karla Gotta zněly preplněným sálem . Nejvzácnějšího hosta měl muzikál Čas růží vedle Karla Gotta (77) v prezidentovi Miloši Zemanovi, který s Gottem sdílel na premiéře lóži.

Muzikál poskládaný z písniček Karla Gotta (77) Čas růží má za sebou premiéru, kterou si nenechala ujít ani Gottova velká kamarádka Jiřina Bohdalová (85). Ta prý před premiérou prohlásila :. „Je to z jeho písní, tak to nemůže bejt špatný,“ těšila se na přehlídku Gottových hitů s.

Na slavnostní premiéře nechyběla ani Vendula Pizingerová, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek a mnoho dalších známých tváři .

Sám Karel Gott si představení užíval a na závěr si s účinkujícími i zazpíval před dojatým publikem !

redaktorka : Dr.   Ivana  Němečková

foto: Olga Hrušková

foto : Olga Hrušková

Premiéra muzikálu Čas růží v hudebním divadle Karlín za účasti prezidenta republiky a Karla Gotta.

Facebook komentáře

Sdílejte články