Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Divadlo Kultura

RockOpera otevře brány, nabízí workshopy i slevu na Malého prince

RockOpera Praha se letos opět účastní akce Art District 7 Máme otevřeno, která  potrvá v Praze 7 až do neděle 28. dubna. Pro své návštěvníky si připravila bohatý program plný workshopů, hudebních vystoupení, autorských čtení i komentovanou prohlídku zákulisí. Brány divadla se otevírají v sobotu úderem 10. hodiny.

 „Akce Art District 7 Máme otevřeno už devátým rokem odhaluje mnohé kulturní instituce v pražských Holešovicích a na Letné a my jsme se rádi stali opět její součástí. Tyhle netradiční projekty nás baví, protože nám pomáhají vzájemně se poznávat s širokou veřejností. Přichystali jsme spoustu workshopů, hudební vystoupení, autorská čtení, vernisáž a samozřejmě zveme na komentovanou prohlídku zákulisí našeho divadla, kam se jen tak někdo běžně nedostane,“ říká zakladatelka a umělecká šéfka RockOpery Praha Pavla Forest.

Program odstartuje už v 10 hodin a zahájí ho pěvecký workshop s Pavlou Forest, Michaelou Květenskou a Petrem Opavou. O dvě hodiny později naváže herecký workshop s Irinou Andreevou a následně v 13 hodin proběhne workshop šálové akrobacie s Natálií Ryšavou. Všechny workshopy jsou v rámci akce Máme otevřeno pro návštěvníky zdarma. Večerní program bude patřit třem komentovaným prohlídkám zákulisí divadla (začátek v 19, 19:30 a 20:00 hodin), na nějž se platí vstupné ve výši 100 Kč.

Mimo hlavní sály bude program probíhat i ve foyer divadla. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Rockové akademie Rockopery Praha (19:30, 20:30 hodin), zahájení vernisáže výstavy “Svět hudby a barev” malíře Josefa Audrlického s hudebním doprovodem Jana Audrlického a Kamily Valové (21 hodin), dále autorské čtení hudebního publicisty a spisovatele Jiřího Štrauba za doprovodu klavíristy a skladatele Jana Vašiny (22 hodin) a celý den zakončí příjemné posezení s živou hudbou (22:30 hodin). V době konání akcí bude možné zakoupit vstupenky na nedělního Malého prince s 50% slevou.

Podobné příspěvky

OBRAZEM: Noční Praha žije festivalem světla Signal 2014

Afri

Čestný slavík Kubišové, Absolutní slavík Bílé

Jaroslav Hauer

Milovníci adrenalinu si včera dali dostaveníčko na Ladronkafestu

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady