Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaDivadloFerda Mravenec přilákal slavná jména se svými potomky

Ferda Mravenec přilákal slavná jména se svými potomky

Ferda Mravenec přilákal slavná jména se svými potomky

Kdo by ho neznal – FERDU MRAVENCE – PRÁCE VŠEHO DRUHU
DSC_0706 (1)Muzikál Ferda Mravenec vznikl za producentského dohledu EMY KRAHULÍKOVÉ, známé producentky muzikálů Marie Antoinetta, Přízrak Londýna, Quasimodo, Sibyla a dalších, a LEŠKA WRONKY, zkušeného hudebního producenta, manažera a skladatele, který je u muzikálu FERDA MRAVENEC zároveň autorem hudby.

“V podstatě je to o Ferdovi. Ten je téměř celou dobu na scéně a má více jak polovinu písniček a duetů. Takže je to opravdu velmi náročná role. Jak Vojta Drahokoupil tak Aleš Slanina to zvládají výtečně. Martin Šemík a Zbyněk Fric jako Pytlíci mají vděčnou roli. A jsou to zkušení herci, kteří se postavou baví a jsou zábavní. Berušky Andrea Gabrišová a Kateřina Herčíková jsou půvabné a výborně zpívají… No a další mají malé, ale super role. Kdo by nechtěl zkusit si zahrát Ploštici, Masoráda, Hlemýždě, Kudlanku, Jepici, Škvory, Mravkolva apod.

V hlavní roli Ferdy Mravence se budou střídat dva mladíci: osvědčený herec a zpěvák DSC_0718 (1) (1)ALEŠ SLANINA a současný idol většiny mladých dívek VOJTĚCH DRAHOKOUPIL, mimo jiné zpěvák úspěšné chlapecké kapely New Element.Jako Berušky se představí ANDREA GABRIŠOVÁ a KATEŘINA HERČÍKOVÁ, v kůži Brouka Pytlíka se objeví zkušení muzikálový matadoři MARTIN ŠEMÍK a ZBYNĚK FRIC.

Na představení dorazila řada známých osobností se svými dětmi. Na premiéře byl pro děti  připraven jako Welcome drink Ferdovo šampaňské, maskoti, malování na obličej, focení u Ferdovy fotostěny a další překvapení.  Své potomky přivedli herečka a moderátorka Eva Decastelo, zpěvák Michal Malátný,  ale i fotbalový obránce Tomáš Ujfaluši, který přišel podpořit svou dcerku. Dále si premiéru nenechali ujít  Heidi Janků, herečka a moderátorka Míša Dolinová, herec Václav Kopta a mnoho dalších.

.

Uložit

Facebook komentáře

Sdílejte články