Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Ferda Mravenec přilákal slavná jména se svými potomky

Kdo by ho neznal – FERDU MRAVENCE – PRÁCE VŠEHO DRUHU
DSC_0706 (1)Muzikál Ferda Mravenec vznikl za producentského dohledu EMY KRAHULÍKOVÉ, známé producentky muzikálů Marie Antoinetta, Přízrak Londýna, Quasimodo, Sibyla a dalších, a LEŠKA WRONKY, zkušeného hudebního producenta, manažera a skladatele, který je u muzikálu FERDA MRAVENEC zároveň autorem hudby.

“V podstatě je to o Ferdovi. Ten je téměř celou dobu na scéně a má více jak polovinu písniček a duetů. Takže je to opravdu velmi náročná role. Jak Vojta Drahokoupil tak Aleš Slanina to zvládají výtečně. Martin Šemík a Zbyněk Fric jako Pytlíci mají vděčnou roli. A jsou to zkušení herci, kteří se postavou baví a jsou zábavní. Berušky Andrea Gabrišová a Kateřina Herčíková jsou půvabné a výborně zpívají… No a další mají malé, ale super role. Kdo by nechtěl zkusit si zahrát Ploštici, Masoráda, Hlemýždě, Kudlanku, Jepici, Škvory, Mravkolva apod.

V hlavní roli Ferdy Mravence se budou střídat dva mladíci: osvědčený herec a zpěvák DSC_0718 (1) (1)ALEŠ SLANINA a současný idol většiny mladých dívek VOJTĚCH DRAHOKOUPIL, mimo jiné zpěvák úspěšné chlapecké kapely New Element.Jako Berušky se představí ANDREA GABRIŠOVÁ a KATEŘINA HERČÍKOVÁ, v kůži Brouka Pytlíka se objeví zkušení muzikálový matadoři MARTIN ŠEMÍK a ZBYNĚK FRIC.

Na představení dorazila řada známých osobností se svými dětmi. Na premiéře byl pro děti  připraven jako Welcome drink Ferdovo šampaňské, maskoti, malování na obličej, focení u Ferdovy fotostěny a další překvapení.  Své potomky přivedli herečka a moderátorka Eva Decastelo, zpěvák Michal Malátný,  ale i fotbalový obránce Tomáš Ujfaluši, který přišel podpořit svou dcerku. Dále si premiéru nenechali ujít  Heidi Janků, herečka a moderátorka Míša Dolinová, herec Václav Kopta a mnoho dalších.

.

Uložit

Facebook komentáře

Sdílejte články