Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Hudba Umění

Čtyřnásobný křest v Nemocnici Na Bulovce

krestDětské pacienty přišla navštívit řada osobností do Nemocnice Na Bulovce v Praze. Mezi prvními hosty dorazila zpěvačka Hana Křížková, následoval její oblíbený vítěz Muže roku Josef Kůrka, moderátorka TOP Star magazínu Eva Perkausová, herečka a zpěvačka Světlana Nálepková. Nechyběli ani vítězové Muže roku Tomáš Dvořák, Miroslav Dubovický či Česká Miss Andrea Bezděková.
Nejdříve se tato příjemná parta odebrala na Neonatologické oddělení Nemocnice Na Bulovce. Navštívila i malé pacienty na dětské chirurgii a poté proběhl čtyřnásobný křest. První křest se týkal kalendáře Muž roku. Druhý se křtil stolní kalendář Muže roku a třetí křest následoval kalendář Batist Nej sestřičky. Poslední v pořadí se křtilo nové CD Světlany Nálepkové Mantra 9. Andrea Bezděková dorazila na křest kalendáře přímo z Německa, kde byla na koncertu.

bulovkaO Hance Křížkové se dá říct, že zná Nemocnici Na Bulovce jak své boty. “Mně tady na ortopedii vyměňovali kloub, takže to tady znám velmi dobře. Všichni byli báječní,” chválila personál nachlazená Křížková. Světlana Nálepková zavzpomínala, na svou zlomenou ruku, když byla malá. “Rodiče mě pořád nutili jezdit na kole, jednou jsem spadla, zlomila si ruku a poté jsem už nemusela nikdy na kolo,” dodala s odstupem času Světlana Nálepková. Eva Perkausová vzpomínala, jak jednou snědla hodně třešní, až poté ji rozbolelo břicho. Nepomohly ani maminčiny studené obklady a stejně musela do nemocnice. “Já mám na nemocnice dobré vzpomínky. Když jsem byla malá, tak jsem byla v nemocnici a sestřičky mi vypravovaly pohádky. Ráda jsem se tam dívala na Krtečka, ” zavzpomínala na nemocnici Bezděková, která randí s vítězem Muže roku Miroslavem Dubovickým.FIL_4783

Ředitel Muže roku David Novotný je velmi rád, že se vítězové věnují i charitativním setkáním a různým charitativním aktivitám. “Jsem na kluky velmi pyšný, reprezentují akci i sebe velmi dobře,” dodal Novotný.

Křtu se zúčastnily i vítězky loňských ročníků Batist Nej sestřičky Alice Školníková a Renata Grymová, náměstek ministra zdravotnictví Petr Landa či ředitelka Nemocnice Na Bulovce Andrea Vrbovská. “Jsem ráda, že vítězové Muže roku přišli mezi děti a zpříjemnili jim chvíle zde v nemocnici,” dodala ředitelka Andrea Vrbovská. Setkání se zúčastnila i místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková. “Mým úkolem je, aby docházelo ke zlepšení prostředí pro zdravotní sestry v rámci nemocnic po všech stránkách,” dodala Marková. Nechyběl ani ředitel tiskárny V&H Print Josef Hlávko z Nového Města nad Metují. Křest se uskutečnil v budově Patologie. “Pod námi jsou ti, kteří se již nikdy neprobudí,” laškovali někteří finalisté Muže roku. Obchodní ředitel BATIST Medical a.s. Jaroslav Franc popřál všem sestřičkám pevné nervy s pacienty. “Věřím, že kalendáře Batist Nej sestřiček budou zdobit ordinace po celé České republice,” dodal Franc.

Podobné příspěvky

Březnová Malostranská beseda ve znamení křtu alba Báry Polákové a oslav narozenin Vladimíra Mišíka

Šebík

Když vraždí děti

Afri

Galerie Malostranská beseda novou výstavou láká na kouzelný svět loutkového filmu

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady