Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Hudba

Citlivým umělcům není osud českých dětí lhostejný

Claara

Benefiční koncert Hvězda pro Tobiho se náramně vydařil. Šlo o strhující hudební zážitek s podporou známých zpěváků, když hlavní tváří projektu se stal Vello Santino, který ve vlastní rodině poznal, co to znamená, když onemocní osoba kterou nadevše milujete a to v době, ve které to čekáte nejmíň, když mu v 18 letech po 5 letém boji zemřela maminka na rakovinu.

V Alta Galerii vín na Václavském náměstí předvedli zpěváci nejen vibrace svých hlasivek a taneční kreace, ale především svá velká srdce, když spontánně zazpívali pro malého Tobíka, který potřebuje doléčit rakovinu, stejně jako Karel Gott, ale maminka samoživitelka samozřejmě nemá finanční zdroje.

Klára Kolomaznikova (Claara), Jaroslav Parči , Santiago a hlavní tvář projektu a samotný pořadatel Vello Santino v roztančeném večeru, kdy byli děti v publiku s profesionálně ozdobenými obličeji i jejich maminky chviličku šťastné, všechny přítomné přesvědčili, že skutečné umění není show-byznys, ale rozdávání radosti a lásky. Ti nejmenší, ale i my dospělí, ji potřebujeme ze všeho nejvíce a nikdy ji není nadbytek, jako jablek a jiného “zboží na trhu”

Vello Santino od roku 2000 – 2006 Dj Který si říkal Dj Nico hrával v klubech Babylon (Ostrava) Kavárna (Orlová), kde pravidelně chodili jeho kamarádi a fanoušci elektronické hudby   od roku 2006 – 2009, hlavní Dj a zvukař Agentury Daniel art Production po boku nejznámějšího moravskoslezskeho DJ Andreho (Andreje Taška).
Vello Santino se po návratu z Itálie se vrací zpět na českou hudební scénu

Mezi 3 největší sponzory patrř:
Daniel Vogl
Manager pro ČR a SR

DY Nutrition czech s.r.o.

Dorian Yates Sport nutrition je 10 nejprodávanější značka na světě,

navržena 6 násobným Mr. Olympia Dorian Yates.

Veškeré zboží zakoupené přes kód pomocí Tobimu, bude odeslaná část zisku z prodeje na učet maminky chlapce.

Renáta Fíčková,
která věnovala rodině Knihu výhod která je plná vytrhávacích slevových kupónů, celkový počet 862
vouchery zdarma, vstupy zdarma, vstupy 1+1, snídaně, obědy a večeře 1+1, divadla 1+1, sport, adrenalin, zábava, relax, zábava pro děti, kurzy, studium v zahraničí, móda, kadeřnictví, salony, vizážistky, zdravý životní styl, parfumérie, veškeré služby, cestování…cenové zvýhodnění až o 80%
bez časového presu, platnost do konce roku 2016
nejen pro jednotlivce, ideální pro využití pro rodiny, kanceláře, přátelé
ideální dárek

jehož hodnota činí přes 100 000 Kč

A v neposlední řadě děkujeme

Angelice majitelce salonu Dokonalé obočí, která věnovala Tobikovi 2 obrovské Dárkové tašky plné plyšových hraček a sladkostí pro zpestření Tobiho nalady a osobní voucher pro maminku Tobíka na kompletní proměnu vzhledu
a kompletní péče po dobu 1 roku.

Tobík a DJ

(mr)

Uložit

Podobné příspěvky

Titanic Live v Praze

ZNÁMÁ ROCKOVÁ BABIČKA PŮVODEM Z AMERIKY ZVEDLA ZE ŽIDLÍ PRAŽSKOU LUCERNU.

Afri

17. ročník pro neslyšící MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2017 v Praze

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady