Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaČesko Slovensko má talent v Obecním domě

Česko Slovensko má talent v Obecním domě

Českloslovensko má talent

Česko Slovensko má talent v Obecním domě

Češi a Slováci slaví letos první společné století. Vlivní muži, krásné ženy. Slovenský expremiér Robert Fico, modelka Andrea Verešová, i Juraj Kukura ve Slovanském domě ukázali, že mají Čechy rádi.

Společenská událost s cílem oslavit 100leté výročí a podpořit tak česko-slovenské vztahy se konala ve středu 10. října stylově v Obecním domě, právě na místě, kde byla vyhlášena Československá republika. Pozvaní hosté ve večerních róbách zaplnili Smetanovu síň. Akce měla bohatý program.

Tanečnice z Lúčnice

Vystoupil zde slovenský folklórní soubor Lúčnica, hudební skladatel a saxofonista Felix Slováček, Marian Vojtko i další umělci. Hosté mohli zhlédnout módní přehlídku českých i slovenských módních návrhářů. Mladé krásné modelky se střídaly v nápaditých, převážně slavnostních róbách, takže si na své přišli muži i ženy. Některé šaty svými motivy dokonce připomínaly kroje.

Na mole se se svou značkou Black Eve objevila i modelka Andrea Verešová, pro kterou šaty tentokrát ušil návrhář Michal Marek. Netradičním osvěžením krátké pánské přehlídky byli i slovenský herec Juraj Kukura se svým stejně šarmantním synem Filipem, který je profesorem na britském Oxfordu.

Originální šaty od Marie Zelené

Na akci jsme potkali také dámy, které oblékly originální šaty s motivem Pražského a Bratislavského hradu od módní návrhářky Marie Zelené. Z politiků svůj talent na česko-slovenské vztahy prokázali svým proslovem například bývalý slovenský premiér a současný předseda strany SMER Dr. Robert Fico.

Dále exministr financí ČR Ivan Pilný, poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková či poslankyně a bývalá ministryně školství Kateřina Valachová.

Českloslovensko má talent

Felix Slováček 

Facebook komentáře

Sdílejte články