Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Hudba

Česká Miss Andrea Bezděková peče s Mírou Dubovickým .

DSC_6634.JPGuTouha po životě je název kalendáře, který nafotili Mister Universe Miroslav Dubovický společně s Českou Miss Andreou Bezděkovou.

Nápad se zrodil při návštěvě Dětské onkologie nemocnice Motol, kde jsme byli s Mírou a jeho bráchou na návštěvě. Chtěli bychom dětem zpříjemnit pobyt v nemocnici, proto jsme nafotili kalendář a výtěžek putuje tam” dodala bohulibý záměr sexy dračice Andrea Bezděková.

Míra Dubovický dodává: „Všichni si kupujte kalendář na www.touhapozivote.cz, a můžete nás mít po celý rok doma vystavené, dodává Dubovický.

Do pasáže Černá růže v obchodě s pánskou módou Bernhardt zavítali kmotři kalendáře ředitel soutěže Muž roku David Novotný, zpěvačka Heidi Janků, herečka Michaela Dolinová a Kateřina Kornová.

DSC_6580.JPGuVšude již panuje Vánoční atmosféra a při otázce, jak jsou na tom s přípravami kmotry kalendáře, nám Heidi Janků prozradila, že cukroví nepeče a většinou si ho objednává u některé z kamarádek. „Většinou jsme i v zahraničí, tak já stromeček ani nepořizuji, máme pouze umělý, takže šetříme naše lesy” dodala Heidi Janků.  Naopak Michaela Dolinová vánoce zbožňuje a u ní jsou koledy už od listopadu na denním pořádku. Kateřina Kornová se pochlubila, že má již většinu dárků nakoupených.

Fotograf kalendáře Michal Nepovím, byl s prací a hlavně s Andrejkou a Mírou velmi spokojen.  „Spolupracovali dobře,” dodal Nepovím.

Kalendář je k dispozici na www.touhapozivote.cz
DSC_6646.JPGu DSC_6602.JPGu

 

 

Podobné příspěvky

Rozjeď RockOperu a otevři v Praze nový rockový klub.

Afri

Milovníci adrenalinu si včera dali dostaveníčko na Ladronkafestu

Afri

Ondřej Havelka natočil první celovečerní film. Co prozradil o Hastrmanovi?

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady