Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaČarodějnice na Ladronce

Čarodějnice na Ladronce

Čarodějnice na Ladronce

Na Čarodějnicích na Ladronce zpívalo Uhlířovu hymnu „Není nutno“ 25 tisíc lidí

Rekordní návštěvnost, roztančený dav na legendární písně Jaroslava Uhlíře i bezproblémový průběh celé akce, tak lze charakterizovat letošní 12. ročník Čarodějnic na Ladronce.

V neděli 30. dubna 2017 si v pražském parku Ladronka dalo dostaveníčko nejvíce čarodějů a čarodějnic v ČR. Proběhl zde další ročník Čarodějnic na Ladronce, který přilákal 25 tisíc lidí. Akci odstartovala gurmánská přehlídka Ladronka Piknik Food Festival s 33 gurmánskými koutky se specialitami mezinárodní exotické i tradiční české kuchyně. Program pokračoval řadou divadelních, tanečních a hudebních vystoupení. Malé i velké návštěvníky čekaly sportovní a zábavní aktivity, včetně tradičních soutěží jako Čarodějnice a čaroděj roku, Na koštěti kolem světa a Čarodějnice na kolečkách. K vidění byly do detailu propracované čarodějnické kostýmy včetně líčení. Nejrůznější hry pro ty nejmenší se soustředily v zóně V Dětské zóně Domu dětí a mládeže Hlavního města Prahy. „Letos se opět potvrdilo, že Čarodějnice na Ladronce jsou největším loučením se zimou, a to nejen v Praze. Akce v uplynulých letech významně narostla, což klade vysoké nároky na organizační zajištění, ale také na ohleduplnost lidí mezi sebou. To vše se letos podařilo a věřím, že si tuto významnou událost, za kterou stojí městská část Praha 6, všichni návštěvníci užili,“ zhodnotil událost Ondřej Kolář, starosta městské části Praha 6.

Pohádkové písničky i brazilská samba

Nejočekávanějším bodem hudebního programu bylo vystoupení Jaroslava Uhlíře, který potěšil všechny bez rozdílu věku repertoárem svých nejznámějších filmových a pohádkových hitů. Návštěvníci si mohli vychutnat také koncert skupiny Yellow Sisters a energickou bubenickou show Tam Tam Batucada. Hranici s „čarodějnicí“ slavnostně zapálil v 19 hodin starosta Prahy 6 Ondřej Kolář. Večer uzavřela akci fireshow.

Darina Boumová Jaroslav_Uhlir_na_Ladronce

Facebook komentáře

Sdílejte články