Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaBoj o titul nejkrásnější Češky bude těžký

Boj o titul nejkrásnější Češky bude těžký

Boj o titul nejkrásnější Češky bude těžký

Foto-25Česká Miss je jedinou národní soutěží krásy v České republice. Odborná porota v rámci semifinále vybrala z téměř padesáti dívek první finalistky letošního ročníku. Nová Česká Miss je jiná a s tím souvisí i několik změn v rámci konceptu soutěže. I když bylo vybráno čtrnáct dívek, diváci na základě hlasování ještě rozhodnou o dalších dvou finalistkách. V červnu se pak ale o titul v rámci finálového večera utká jen deset dívek. V průběhu příprav a jednotlivých soustředění, která na dívky čekají, průběžně ještě šest dívek soutěž opustí. Fanoušci a diváci budou svými hlasy o osudu dívek i finálové desítce spolurozhodovat. O vítězkách soutěže bude v průběhu finálového večera rozhodovat odborná porota i diváci.

Představujeme dívky, jež se o titul nejkrásnější Češky roku 2017 budou ucházet! O svých přednostech přesvědčily zvolenou volnou disciplínou, rozhovorem v češtině i cizích jazycích a promenádou v plavkách skoro třicetičlennou porotu, ve které usedla topmodelka Simona Krainová, stylista Filip Vaněk, fotograf Benedikt Renč, za Miss Slovensko Jozef Oklamčák, mentorky soutěže Tereza Fajksová a Nikol Švantnerová, vítězky České Miss 2016 Andrea Bezděková, Natálie Kotková Foto-9542a Kristýna Kubíčková, partneři soutěže a Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou.

Důležitá byla nejen vnější krása, ale také vystupování dívek a jejich charisma. Hledá se osobnost. Věková hranice účasti v soutěži byla stanovena na 18 až 25 let a důležité je, aby byly svobodné a bezdětné, což je jednou z podmínek účasti na světových soutěžích.Podívejte se na první oficiální fotky těch, které budou bojovat o titul Česká Miss 2017 a odjedou už brzy na soustředění do Hotelu Lomnica v Tatrách, kde je čeká focení plavek v horských podmínkách, workshopy s mentorkami, Simonou Krainovou, výživovými poradkyněmi, specialistkou na sociální sítě a další vyčerpávající program.

logoČeská Miss má nové logo, proč ke změně došlo?
Česká Miss představila v rámci semifinále nového ročníku národní soutěže krásy nejen dívky bojující o postup do finále, ale současně i nové logo. To se od předchozího loga výrazně odlišuje. Důvodů ke změně loga bylo několik.

O změně loga jsme uvažovali už od počátku našeho vstupu do projektu Česká Miss, ale primárně jsme se soustředili na jednotlivé etapy v rámci plánování a příprav nového ročníku a tento krok jsme chtěli realizovat později. Na základě okolností jsme se rozhodli realizovat změnu loga již nyní,   abychom mohli bez právních komplikací   nový ročník soutěže Česká Miss 2017,” uvádí ředitelka soutěže Eva Čerešňáková.

Semifinalistky České Miss 2017 v plavkách Foto-0815

Facebook komentáře

Sdílejte články