Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

12. Pražský šachový festival 2016 pod záštitou náměstka primátorky Petra Dolínka

 

Praha, Karlin 25.6.2016, pořadatelé dvanáctého ročníku Pražského šachového festivalu Zlatá Praha, který se hraje pod záštitou náměstka primátorky Petra Dolínka (ČSSD) , Chess Kone─Źn├ę po┼Öad├ş UniCredit Rapid OpenAcademy Club a DDM hl. města Prahy, mohou být s účastí spokojeni. Do Prahy přijeli hráči z různých koutů světa a 15 světových federací FIDE. Festivalové turnaje se hrají v odpoledních hodinách ve velkém sále Karlínského Spektra již od 18. do 26. června 2016, zbývá tedy dnešní den a zítřek, zveme tedy příznivce šachu k posledním partiím tohoto ročníku.

Úvodní turnaj festivalu UniCredit Rapid Open se hrál v sobotu 18. června za účasti 83 hráčů z 5 federací (Maďarsko, Srbsko, Slovensko a Ukrajina) a 11 hráčů mělo mezinárodní titul. Přeborníky Prahy se stali Pavel Postupa a Lucie Kozlová.

Medaile a ceny vítězům předal zástupce UniCredit banky pan Aleš Barabas.

Daniel Rous

Daniel Rous

Rakotomaharo Fy Antenaina

Rakotomaharo Fy Antenaina

Zajímavým duelem byla partie sedmnáctiletého mistra Rakotomaharo Fy Antenaina z Madagaskaru s pražským hráčem šachového klubu Dopravní podnik Danielem Rousem, jejich vzájemná partie skončila po velkém boji smírem.

Místo konání: Dům dětí a mládeže – Karlínské Spektrum, Karlínské náměstí 7, Praha 8

http://www.holdia.cz/

PT

Facebook komentáře

Sdílejte články