Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Bydlení

Nabídka bydlení v přírodě, na pokraji Brdského hvozdu

Jaké je bydlení v místě obklopeném přírodou, na pokraji Brdského hvozdu a v přímém sousedství skalního masivu Černolických skal? Nádherná krajina a překrásný výhled do širokého okolí Vám připomene, jak v překrásné zemi žijeme, a to jen pár kilometrů za cedulí Praha.

důmCernolice terasaČernolice jsou svým umístěním úzce spjaté s vyhlášenými Dobřichovicemi, Řevnicemi či Řitkou. Dominanta Černolických skal je jasným orientačním bodem, který Vám ukazuje cestu domů. Cestu směřující z uspěchané doby do příjemného žití v mírném odstupu na čerstvém vzduchu. Místo je to ideální pro aktivní či pasivní odpočinek v klidu a soukromí.

V těsném sousedství Černolických skal nabízíme k prodeji luxusní vilu na přelomu tisíciletí vystavěnou architektem Malinou. Architekt luxusní sídlo navrhl tak, aby bylo využito všech výhod umístění s perfektním výhledem do kraje a těsného sousedství s Černolickými skalami. Vila 490m2 byla vystavěna na odpovídajícím pozemku 3352 m2 přesně podle architektova návrhu. Samozřejmostí je jak domek pro hosty, tak dvougaráž.

Cernolice pohledVila Černolice (vilacernolice.cz) je důstojnou rezidencí ideální jak pro rodinný život, tak jako bezpečné zázemí pro firemní klientelu. Prostorná 3 podlažní vila s velkým množství funkčně řešených prostor se 3 koupelnami (ta největší obsahuje i prostor pro relaxaci včetně vířivé vany Jacuzzi). Ranní kávu si můžete dát v prostorné hale u krbu či na 3 různých terasách.

Velkoryse koncipovaná zahrada s prvky pro relaxaci a aktivní odpočinek zahrnuje např. vyhřívaný bazén s protiproudem, dětské hřiště snů, altánek v romantickém zákoutí a různá posezení využívaná dle denní doby a ročního období.

Vila Černolice je tedy ideální pro někoho, kdo touží po životě v přírodě, luxusu a bezpečí, ale nechce se vzdát rychlého spojení s Prahou.

Pro více informací neváhejte kontaktovat Ing. Františka Kudrnu, telefon 606 864 334, email-  f.kudrna@tillit.cz.

František Kudrna

 

Cernolice krbIng. František Kudrna

Makléř a majitel firmy, která nabízí profesionální špičkové služby pro prodej nemovitosti za optimální cenu s využitím moderních marketingových  i prodejních nástrojů. V oblasti obchodu se pohybuje již od 90. let, kdy jako student nastoupil do společnosti zabývající se zahraničním obchodem v oblasti průmyslové automatizace. Práce při prodejích nemovitostí se mu stala zálibou, při které může využívat dlouhodobého zájmu o krajinu a její proměny v čase. Každému obchodu se věnuje s maximální péčí.

 

 

Podobné příspěvky

První 3D tištěný dům připlul 18. srpna na Střelecký ostrov

Afri

LIVI´N – Mé pražské bydlení

Afri

Cizinci jako žádaní nájemníci. Češi jim nemovitosti pronajímají stále častěji

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady