Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Bydlení

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA se můžete cítit v bezpečí

ForArch 2020

V rámci 31. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu For Arch – letos mimořádně spolu s veletrhem For Garden (22. až 26. září 2020), se konala soutěž mediálního partnera této akce, časopisu Světlo, o nejlepší exponát oboru světlo a osvětlování. Hodnotitelská komise vybírala ze všech vystavených svítidel podle jejich novosti, nápaditosti a přínosu v problematice osvětlení.

Přestože z důvodu „koronakrize“ byl počet vystavovatelů v oboru světlo významně nižší než obvykle, porotu překvapila relativně vysoká kvalita vystavených výrobků.

dumFOR ARCH
ČEZ – úsporná energetická řešení pro jakoukoliv domácnost
Fotovoltaiky s bateriemi, tepelná čerpadla, elektromobily s domácími dobíječkami a další vymoženosti moderní doby představí na svém veletržním stánku ČEZ.

Ušetřete platby za elektřinu na desítky let dopředu pomocí vlastní střešní solární elektrárny. Jejich ceny postupně zlevňují a fotovoltaiky s bateriemi se stávají běžnou součástí domácností.

Na stánku ČEZ se můžete s energetickými experty poradit o tom, zda je nebo není fotovoltaika vhodná i pro váš dům. Anebo zjistit, jak na ni získat dotaci až 170 000 korun. Můžete se také podívat na praktickou ukázku propojení solární elektrárny s tepelným čerpadlem pomocí chytrého systému Tengeo Control, který ovládá také další spotřebiče v domě. Třeba dobíječku pro váš elektromobil.

Návštěvníkům, kteří hledají energeticky úsporné řešení pro svůj domov, konzultanti ČEZ poradí i s optimalizací dodávek elektřinu nebo plynu.

Více informací o chytrých energetických řešeních pro domácnosti naleznete zde: https://www.cez.cz/cs/sluzby-pro-zakazniky.html

Zdraví a bezpečnost je pro nás prioritou

Veletrhy konané v areálu PVA EXPO PRAHA jsou organizovány v souladu se všemi hygienickými a mimořádnými opatření, které jsou dána Vládou ČR.

Stavět dům není peklo

Unikátní eBook vás provede celým procesem stavby nového domu od prvních úvah až po stěhování. Uvidíte, že stavět nový dům není žádné peklo!

Křest proběhne na veletrhu FOR ARCH v rámci doprovodného programu „Chytře na úspory energie“, v sobotu 26. 9. 2020 v 10:30. Na 3 šťastlivce čeká originální tištěná verze s věnováním autorů!

Ministerstvo zdravotnictví ČR potvrdilo: Veletrhy jsou bezpečné a pokračují
V souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace v ČR dnes přistoupilo Ministerstvo zdravotnictví k dalším protiepidemickým opatřením. Ta se však týkají především stravovacích zařízení a sportovních akcí. Výstavy a veletrhy nepředstavují zvýšené epidemiologické riziko a jejich konání pokračuje.

Podobné příspěvky

Návrhy první městské čtvrti, která si sama vyrobí většinu energie

Afri

Jak je to s vyúčtováním služeb spojených s bydlením

Afri

Družstevní bydlení v Praze je lékem na vysoké nájmy

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady