Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie Pozvánky na akce Tiskové Zprávy Zprávy z Prahy

Žižkovské pivobraní představí na Parukářce 35 minipivovarů

Další pokračování důstojné degustace piva zve opět na Parukářku – letos o víkendu 5. a 6. června.

V pořadí 4. ročník Žižkovského pivobraní se koná na Parukářce, kde bude svůj sortiment prezentovat 35 minipivovarů.

K dostání budou ležáky, portery, speciální bylinná piva, pšeničná, výčepní i kvasnicová. Z minipivovarů a rodinných pivařství se představí např. Slepý krtek, který si v roce 2012 odnesl cenu za nejoblíbenější pivo, Pivovar Kocour, Minipivovar Kozlíček, Pivovar Modrava, Pivovar Starokladno, U Stočesů nebo Hostinský pivovar U Bizona. Ani na letošním ročníku nebude chybět divácká soutěž o nejlepší pivo.
Jako obvykle bude pivobraní provázet pestrý kulturní program. V pátek 5. června vystoupí kapela Traband, která rozveselí publikum svým charismatickým crossoverem rocku, popu, country či rapu, a nabídne šťavnatou show, kde nebude nouze o šlágrovité rýmy z dílny Jardy Svobody. Humorné vystoupení slibuje i skupina Kujooni s Ester Kočičkovou, která bude pivobraní opět moderovat, nebo divadelní vystoupení Stand up s Karlem Hynkem.
Sobota 6. června představí hiphopového eskamotéra Endru Beat Box, kapelu Všichni svatí, která svým poprockem vzpomene na hudební tuzemská 90. léta, opět proběhne komické vystoupení Stand up, tentokrát s Lukášem Pavláskem a Markem Danielem, hlavní tváří kultovní politické satiry Kancelář Blaník.
ZDROJ: PRAHA 3

Podobné příspěvky

Tisíce dětí s epilepsií bojují s předsudky okolí

Afri

Literární úterky na Novoměstské radnici

Afri

OBRAZEM: Noční Praha žije festivalem světla Signal 2014

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady