Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůBydleníGastronomieŽižkovské pivobraní představí na Parukářce 35 minipivovarů

Žižkovské pivobraní představí na Parukářce 35 minipivovarů

Žižkovské pivobraní představí na Parukářce 35 minipivovarů

Další pokračování důstojné degustace piva zve opět na Parukářku – letos o víkendu 5. a 6. června.

V pořadí 4. ročník Žižkovského pivobraní se koná na Parukářce, kde bude svůj sortiment prezentovat 35 minipivovarů.

K dostání budou ležáky, portery, speciální bylinná piva, pšeničná, výčepní i kvasnicová. Z minipivovarů a rodinných pivařství se představí např. Slepý krtek, který si v roce 2012 odnesl cenu za nejoblíbenější pivo, Pivovar Kocour, Minipivovar Kozlíček, Pivovar Modrava, Pivovar Starokladno, U Stočesů nebo Hostinský pivovar U Bizona. Ani na letošním ročníku nebude chybět divácká soutěž o nejlepší pivo.
Jako obvykle bude pivobraní provázet pestrý kulturní program. V pátek 5. června vystoupí kapela Traband, která rozveselí publikum svým charismatickým crossoverem rocku, popu, country či rapu, a nabídne šťavnatou show, kde nebude nouze o šlágrovité rýmy z dílny Jardy Svobody. Humorné vystoupení slibuje i skupina Kujooni s Ester Kočičkovou, která bude pivobraní opět moderovat, nebo divadelní vystoupení Stand up s Karlem Hynkem.
Sobota 6. června představí hiphopového eskamotéra Endru Beat Box, kapelu Všichni svatí, která svým poprockem vzpomene na hudební tuzemská 90. léta, opět proběhne komické vystoupení Stand up, tentokrát s Lukášem Pavláskem a Markem Danielem, hlavní tváří kultovní politické satiry Kancelář Blaník.
ZDROJ: PRAHA 3

Facebook komentáře

Sdílejte články