Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůBydleníGastronomieVychutnejte si lahodnou novinku, francouzský ginový likér June by G’Vine

Vychutnejte si lahodnou novinku, francouzský ginový likér June by G’Vine

Pohled na řeku Lužnici

Vychutnejte si lahodnou novinku, francouzský ginový likér June by G’Vine

Svěží francouzský ginový likér June k nám přichází jako lahodná novinka. Po úspěchu na lednové galadegustaci Premier Wines & Spirits v Kaiserštejnském paláci si tento výjimečný likér s vůní léta můžete vychutnat i vy. Svěží kombinace šťavnaté divoké broskve a letního ovoce s nekonvenčním francouzským ginem G’Vine by neměla chybět ve vašem domácím baru.

june-spritzfrancousky ginovy likerPřátelská atmosféra a uvolněná nálada na slunné terase, ať už u vás doma, nebo ve vašem oblíbeném baru si žádá skvělý drink. Prosluněné letní dny ve znamení šťavnatého voňavého ovoce ztělesňuje netradiční francouzský likér June by G’Vine. Lehčí a jemnější než samotný gin a zároveň s opravdu bohatým aroma – tento jedinečný likér si zamilujete. Ve vůni se vedle jemných ovocných tónů dočkáte i aromatického koření. Zaoblená lahodná chuť je skvělým doplňkem příjemného odpoledne či letního večera.

Zásady francouzské destilerie, ze které pochází aromatický G’Vine Gin, nastiňují, že stejně přírodním produktem je i lahodný likér June. G’Vine Gin, který se od konvenčních ginů odlišuje především použitím vinných květů, se v novince June snoubí s chutí lokálních divokých broskví. Mezi botanicals ginu pak hledejte například zázvor, pepřovník kubébu, limetku, muškátový oříšek, koriandr nebo zelený kardamom. Netradiční kombinace vytváří opravdu lahodný a jemný produkt. Skvělý ginový likér June si díky jeho lehkosti vychutnáte samotný. Vyzkoušet můžete ale také třeba svěží koktejl, který snadno zvládnete namíchat i doma.

June Spritz

1/3 June by G’Vine

2/3 kvalitní šumivé víno

plátek broskve

led

Porcí ledu zachlaďte vysokou vinnou sklenici a přilijte likér June. Dolijte šumivým vínem a lehce promíchejte. Ozdobte plátkem čerstvé broskve či čerstvým letním ovocem a můžete si vychutnávat skvělý svěží letní drink.

Lahodný ginový likér June by G’Vine seženete na www.1er.cz za cenu 785 Kč za 0,7 l.             

                                                               

Adéla Kubaštová

e-mail: adela.kubastova@double-u.cz

www.double-u.cz   

 

Facebook komentáře