Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie Hotely a restaurace

Rumová značka El Clásicoc představuje dvě exkluzivní novinky

Rum El clasico

El Clásico – to jsou vybrané prémiové rumy z Guyany, Trinidadu, Dominikánské republiky, či Barbadosu. Na počátku letošního roku se náš trh dočkal představení variant El Clásico XO a El Clásico Elixir. Tyto destiláty z cukrové třtiny se mezi konzumenty těší oblibě, proto značka El Clásico připravila i další nové varianty El Clásico Spiced a El Clásico Reserva.

El Clásico představuje dvě exkluzivní novinky

RumPřeneste se na chvíli do sluncem prohřátého Karibiku. Vůně čerstvé cukrové třtiny, doutníků, nekonečné písčité pláže a průzračný oceán – pro takovéto jedinečné momenty se skvěle hodí jeden z produktů El Clásico, obsahující rumy, které zrály v sudech po bourbonu. Produkty El Clásico představil na českém trhu distributor prémiových alkoholických a nealkoholických nápojů a vín Premier Wines & Spirits. Novinky El Clásico XO a Elixir si poprvé exkluzivně vychutnali návštěvníci na galadegustaci vín a alkoholických nápojů, která proběhla v lednu 2020 v pražském Kaiserštejnském paláci.

Rumová značka El Clásico

Nově od začátku listopadu Premier Wines & Spirits uvádí na trh produkty El Clásico Spiced a El Clásico Reserva.

El Clásico Spiced

Kvalitní výběr prémiových rumů se spojil s aromatickým kořením. Díky zrání v amerických dubových sudech po bourbonu se pyšní El Clásico příznačným dřevitým aroma a vysokou komplexností. Pro chuť tohoto rumu jsou dále příznačné tóny sušeného ovoce, skořice a kardamomu. V koření však hlavně převažuje přitažlivá vanilka. Opravdová jemnost rumu podtrhuje jeho elegantní charakter.

Komplexní a jemný rum El Clásico Spiced pořídíte na www.1er.cz za 279 Kč/0,5l.

  

RIUMEl Clásico Reserva

Exkluzivní novinka El Clásico Reserva ztělesňuje harmonickou kombinaci prémiových karibských rumů z Dominikánské republiky, Barbadosu a Trinidadu, kdy v tomto pečlivě nakombinovaném blendu převažují rumy z Dominikánské republiky. Rumy zrály až 5 let v sudech z amerického dubu po bourbonu, které chuti rumu propůjčují příjemnou dřevitost. Díky dlouhému zrání se El Clásico Reserva vyznačuje komplexitou a jemností. V chuti se odráží sušené ovoce a vanilka. Rum El Clásico Reserva se skvěle hodí k vychutnávání samotný za pokojové teploty.

Příjemně jemný El Clásico Reserva koupíte na www.1er.cz za 339 Kč/0,5l.

Adéla Kubaštová 

Podobné příspěvky

Tradiční vinobraní v Havlíčkových sadech proběhne o víkendu 19. – 20. září od 12 do 22 hodin

Afri

Pokles cen v oblasti zemědělské produkce, vepřové prudce zlevňuje

Afri

Biofach v době koronaviru

Redaktor J.Hampl

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady