Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie Hotely a restaurace

Relax a pohoda v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních 

hotel Marianske Lazne

Přijeďte se nadýchat čerstvého vzduchu, užít si relax a pohodu v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních. Letos můžete zažít díky zvýhodněným cenovým nabídkám neopakovatelnou lázeňskou atmosféru hotelu i Vy. Přijeďte si odpočinout tam, kde mezi první hosty patřil sám anglický král Eduard VII., který tu pobýval devětkrát.

V pamětní knize návštěv je zapsáno mnoho významných jmen jako např. Goethe, Straus, Kafka, Kipling, Nobel,Tomáš Alva Edison s rodinou. Nedávno se do knihy zapsal i slavný hollywoodksý herec Omar Sharif, ilusionista David Copperfield, rocková skupina Scorpions ale také mistr Karel Gott. „Prodlužte si léto u nás a přijeďte si užít lázeňskou atmosféru, rozhodně nebudete litovat.“ říká generální ředitelka hotelu Ing. Eva Dvořáková.

hotelZároveň nám popisuje bohatou historii a vypráví, jak její otec, JUDr. Vlastimil Dvořák hotel zrekonstruoval a s láskou budoval současný skvost Mariánských Lázní, hotel korunovaný pěti hvězdami. Sám zde totiž jako student hotelové školy nabíral zkušenosti pro svou budoucí kariéru hoteliéra a tak mu osud hotelu nebyl vůbec lhostejný.  „Hotel Esplanade byl postavený v roce 1911 významným architektem Arnoldem Heymannem, historicky byl vždy nejhonosnějším hotelem v Mariánských Lázních. Zažil řadu sezon, kdy sloužil knížatům, bankéřům, indickým princeznám a maharádžům. 10 let byl uzavřen a chátral. Díky otci, který nemohl nečinně přihlížet tomu, jak hotel ztrácí na svém lesku, tento hotelový Titanic naštěstí neztroskotal. Otec hotel v roce 2000 koupil, zvedl z ruin a citlivě zrekonstruoval, hotel si zachoval veškerý původní secesní ráz“, dodává.

Vše je zde prostorné a vzdušné. Všechny pokoje, od dvoulůžkových až po mezonetové prezidentské apartmány v podkroví, mají jednotný styl, v každém je jak sprchový kout, tak prostorná vana s jacuzzi. Většina má svůj vlastní balkon s výhledem na některou část města a jeho parků. Terasová restaurace, která je v létě otevřená láká k posezení už od časného rána, kdy tu můžete posnídat a kochat se výhledem na město a pak vyjít na procházku po rozmanitých turistických trasách v okolí.

Široká nabídka spa a wellness procedur

Hotel Vás nadchne , včetně římských lázní, sauny a vnitřního bazénu. V nabídce jsou také velmi oblíbené thajské masáže a různé omlazovací a detoxikační zábaly. „Využít můžete i dvou vnitřních špičkových golfových simulátorů nebo fitness centra. Večer si pak můžete dopřát posezení v luxusní restauraci „King Edward VII“ a ochutnat něco z gurmánských lahůdek našeho šéfkuchaře“. říká Dvořáková.

Hydroxerová koupel

Letos mají navíc novinku, kterou je Hydroxerová koupel. Tato blahodárná koupel trvale zlepšuje celkový zdravotní stav. Kromě mnoha příznivých faktorů, napomáhá i k redukci váhy. Ke snižování hmostinosti přispívá i thermojet a presojet, kterým je hotelové Spa and Wellness taktéž vybaveno.

Přijeďte se nadýchat čerstvého vzduchu, užít relax a pohodu v lázeňském městě, užijete si tu nejluxusnější ubytování a veškeré spa a wellness služby. Hotel leží v překrásném lesoparku s jedinečným výhledem na město, 5 minut chůze od mariánskolázeňské kolonády a nedaleko golfového hřiště “Royal Golf Club Mariánské Lázně”. Je to i skvělý tip na dárek pro Vaše blízké.

Stanislava Bártková

Sales & Marketing Manager

www.esplanade-marienbad.cz

Podobné příspěvky

Známé tváře se učily grilovat

Afri

Dny zdraví v Praze

Redakce

Chemickou recyklací můžeme zrecyklovat i jiné materiály

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady