Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Recepty Software Technika

První ohlasy na fungování portálu Peugeot Store

Peugeot-Store

Online aktivity značky Peugeot: 14 000 návštěv za pouhé 2 dny! První ohlasy na fungování portálu Peugeot Store, který Peugeot ve Francii představil 20. dubna, jsou velmi slibné. Jedná se o první 100% online e-shop, který zákazníkům umožňuje koupit si přes telefon, tablet nebo počítač nový vůz, nechat staré auto na protiúčet, zajistit si financování a nechat si vůz zdarma a zcela bezpečně doručit až domů.

Pilotní provoz portálu Peugeot Store byl spuštěn ve Francii, plánuje se rychlé rozšíření do ostatních evropských a následně i mimoevropských zemí.

První výsledky online prodeje ve Francii zaznamenané o víkendu 2.–3. května 2020 jsou velmi povzbuzující a splňují cíle značky:

–       více než 14 000 návštěv za 2 dny;

–       více než 2 000 vybraných vozidel;

–       dokončeno více než 70 prodejů, z toho 1/3 včetně financování;

–       zákazníkům radí přímo online poradci na chatu.

 

PEUGEOT 2008Každý zákazník Peugeot Store může využít ty nejlepší obchodní nabídky, v květnu navíc hradí Peugeot ve Francii první 3 splátky leasingu za každou objednávku nového vozidla online. K dispozici jsou poradci, kteří zákazníkům pomáhají a doprovázejí je v průběhu nákupu online prostřednictvím živého chatu, který funguje 6 dní v týdnu od 9 do 19 hodin.  V současné situaci odpovídá digitalizace, kterou Peugeot zavedl, požadavkům zákazníků, jež si chtějí zakoupit auto pomocí nástrojů na stránkách Peugeot. Peugeot Store jim umožní zcela bezpečně vybrat, porovnat, rezervovat, koupit a naplánovat dodání vozu do prodejny nebo přímo domů. Peugeot Store sklízí ve Francii značný úspěch, značka Peugeot plánuje jeho rychlé rozšíření do dalších zemí.

Pro české zákazníky značky zatím Peugeot Store není k dispozici, nicméně i v Česku se v uplynulých dnech v důsledku nouzového stavu přesunuly obchodní aktivity značky na internet. Za měsíc duben zpracovali koncesionáři značky Peugeot přes 1000 poptávek zájemců o zakoupení nového vozu. Za prvních 20 dní v dubnu se podařilo za pomoci elektronické a telefonické komunikace uzavřít přes 400 klientských objednávek, přičemž největší podíl na nich měly vozy nový Peugeot 2008 s 214 a Peugeot Rifter s 60 objednávkami.

Zájem zákazníků o nákup vozů podporuje Peugeot v ČR i novou nabídkou značkového financování. Vozy Peugeot si mohou zájemci pořídit prostřednictvím výhodných produktů značkového financování již od nulové akontace. Fleetoví klienti mohou zvolit například úvěrový produkt BUSINESS s úrokem od 3,5 % a pro fyzické osoby je určen úvěrový produkt POHODA s úročením splátek od 3,9 % včetně výhodného pojištění s možností až 0% spoluúčasti v případě opravy vozidla v domovském servisu. Úroková sazba je přitom pevná po celou dobu úvěru.

Radka Matthey
Public Relations

www.peugeot.cz

PEUGEOT

Značka Peugeot vstupuje do éry přechodu na nové zdroje energií s nadšením, vědoma si své síly z hlediska technologií a elektrifikace. Stimulující řízení na vysoké úrovni, elegantní design, nekompromisní kvalita – to vše jsou vlastnosti ztělesňující závazek značky vůči zákazníkům, které přispívají k emocím, jež každý vůz Peugeot probouzí. Značka Peugeot je s 10 000 prodejními místy zastoupená ve více než 160 zemích světa, v roce 2019 prodala téměř 1 500 000 vozů. Peugeot v sobě spojuje hledání dokonalosti, perfektní vzhled a intenzivní emoce a usiluje o to, být špičkovou globální značkou.

Podobné příspěvky

Peugeot, Citroën, Opel a DS v ČR pokračují v zajišťování poprodejního servisu, prodej vozů se odehrává on-line

Afri

Jak nešlápnout vedle při výběru střední školy a na co se zaměřit

Afri

Skupina PSA uvede na trh elektrické verze kompaktních dodávek

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady