Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Recepty Kulinářské speciality

Pozvánka na netradiční kulinářskou akci, která se koná 3. září v parku Ladronka

“Máte rádi vaření a objevování dobrého jídla a chtěli byste v neděli 3. září podniknout něco nenáročného, co vás zároveň bude bavit? Vyrazte k Foodtrucku TV Paprika! Kromě bohatého doprovodného programu plného pestrých ochutnávek z kuchyně Markéty Hrubešové vás čekají soutěže o tematické ceny a setkání se známými osobnostmi.

Foodtruck najdete zaparkovaný v příjemném prostředí parku Ladronka na F.O.O.D. Pikniku, který se koná celou neděli. Během své návštěvy budete moci okusit dobroty připravené podle Markétiných receptů, jako je lahodný losos marinovaný v řepě a zdravé smoothie. Vedle chutných pokrmů z čerstvých lokálních surovin se zde můžete také těšit na setkání se známými osobnostmi – např. s herci Václavem Vydrou nebo Alicí Bendovou. V průběhu celého dne jsou pro vás navíc připraveny soutěže o tematické dárky a autogramiáda Markéty Hrubešové.

Kuchařské triky, které nestihnete od Markéty odkoukat naživo, uvidíte následně v novém televizním pořadu „Markéta na trhu”. V něm vás rusovlasá kuchařka provede farmářskými trhy a představí zajímavé recepty z kvalitních potravin. Premiérové díly kulinářské show naladíte každý den od 18. září 2017 ve 21:30 na TV Paprika. Přejeme příjemnou zábavu a dobrou chuť.”         Anna Jenikova

Podobné příspěvky

Originální a chutné recepty s ketchupy Spak Master

Afri

Klasická česká kuchyně – Restaurant Švejk Praha Strašnice

Šebík

Saláty ze sezonní zeleniny a ovoce

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady