Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Gastronomie

Přeneste se na slunečnou Kubu s výjimečně jemnými rumy Santisima Trinidad

rum

Nové jemné rumy Santisima Trinidad jsou ztělesněním umění kubánských mistrů destilatérů – maestros roneros. Rumy Santisima Trinidad pocházejí z destilerie ve stejnojmenném kubánském městě. Oproti známým kubánským rumům jsou Santisima Trinidad výjimečně jemné a zároveň si zachovávají výrazný charakter destilátu z třtinového cukru.

Kvalitní rumy jsou oblíbeným dárkem, digestivem či přípitkem, a tak není divu, že na český trh se díky distributorovi prémiových nealkoholických a alkoholických nápojů Premier Wines & Spirits nově dostávají i kubánské rumy Santisima Trinidad. Čistý třtinový destilát se pod zkušenýma rukama mistrů destilatérů v destilerii Santisima Trinidad mění v lahodně jemné rumy.

rumSantisima Trinidad 7YO

Kubánský rum Santisima Trinidad 7YO se vyrábí metodou dvoufázového staření, kdy se rum staří nejdříve dva roky a poté dalších pět let. Díky sudům z amerického dubu a uložení ve slunném kubánském klimatu se rum vyznačuje příjemně nasládlou vůní rozinek v kombinaci se sušenými hrozny. Vychutnáte si zároveň zaoblenou dřevitost s nádechem vanilky a sladkých mandlí.

Jemný kubánský rum Santisima Trinidad 7YO najdete na www.1er.cz za 979 Kč za 0,7 l.

Santisima Trinidad 15YO

15letý Santisima Trinidad rum se vyrábí rovnou třífázovým stařením. Blendováním zkušenými maestros roneros vzniká vyzrálý rum s hlubokou bohatou vůní, ve které se snoubí dřevitost s karamelovými tóny a sušeným ovocem. Dlouhá chuť a intenzivní kombinace lehké sladkosti se mísí s mírnou hořkostí vlašských ořechů a mandlí.

Vyvážený kubánský rum Santisima Trinidad 15YO najdete na www.1er.cz za 1335 Kč za 0,7 l.

 

Adéla Kubaštová

 

E-mail: adela.kubastova@double-u.cz

www.double-u.cz

Podobné příspěvky

dTest: Losos jako zdroj omega-3 kyselin nestačí

Redakce

Pořad plný chutí a vůní

Afri

Recept na lahodnou bramboračku

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady