Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůBydleníGastronomiePraha přivítá druhý ročník festivalu cheesecaků

Praha přivítá druhý ročník festivalu cheesecaků

Praha přivítá druhý ročník festivalu cheesecaků

Druhý ročník Prague Cheesecake Festivalu pro celou rodinu proběhne v sobotu 23. května 2015 od 11 hodin v holešovickém Studiu ALTA v blízkosti pražského Výstaviště. Během festivalu se s nabídkou sladkých pochutin představí více než 15 výrobců.

Po nečekaném úspěchu prvního ročníku, na kterém se sešlo na 500 návštěvníků, bude připravena ochutnávka z kuchařských dílen více než 15 nejvyhlášenějších kaváren, restaurací i food bloggerů. Kromě oblíbených dortů se návštěvníci budou moci osvěžit zmrzlinou se speciální cheesecakovou příchutí. Nejchutnější dezert nakonec získá unikátní designový porcelán navržený studentkami ateliéru Design porcelánu v Ústí nad Labem.
Během celého dne baristé naučí, jak si správně připravit chutnou kávu, domácí vinařství představí moravské víno, součástí přehlídky bude i barmanská show.
„Při pečení se fantazii meze opravdu nekladou. Čokoládový, limetkový, jahodový, borůvkový, malinový… Oblíbený dort má neskutečně mnoho podob a chutí,“ říká hlavní pořadatelka Markéta Adamcová a dodává: „Pokud se Vám již nyní sbíhají sliny, určitě byste si přehlídku neměli nechat ujít.“

23. 5. 2015, začátek v 11:00, zakončení v 18:00
Studio ALTA, U Výstaviště 21, Praha 7
www.facebook.com/cheesecakefestival
on.fb.me/1bImj7N

Seznam účastníků
Restaurace, kavárny a catering
Alchymista (loňský vítěz)
Café Jazzová osvěžovna
Na Hollaru
Kafe Kralín
PetriSimo
Secret of Raw
TriCafe
Veg Teg
V Melounovém cukru
Hliněná bašta

Food bloggeři
Dortíky od Hanky (loni druhé místo)
B-Cake
Bohémka v kuchyni
Česká buchta
Kitchen Lab

zdroj: cheesecakefestival

Facebook komentáře

Sdílejte články