Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kulinářské speciality Restaurace Zprávy z Prahy

Loving Hut otevřel novou restauraci

Loving Hut otevřel novou restauraci v Praze v Černé labuti

Praha, 22. Ledna 2015 – Mezinárodní síť veganských restaurací LOVING HUT otevřela dnes v 11 hodin v Praze Na Poříčí 25 novou pobočku která je zároveň největší veganskou restaurací v České republice. Se základní myšlenkou míru, lásky a harmonie všech bytostí na naší planetě připravuje svým zákazníkům chutná a pestrá jídla a přispívá k zdravějšímu a šetrnějšímu životnímu stylu.

Domovem již desáté a největší pobočky mezinárodního řetězce veganských restaurací LOVING HUT v Čechách se staly čerstvě zrekonstruované prostory v Černé labuti. Slavnostní otevření restaurace proběhlo včera večer.

„S konceptem šetrným k životnímu prostředí a prostřednictvím mezinárodní kuchyně chceme dokázat, že veganský způsob stravování není jen etickou volbou, ale i velmi rozmanitou, chuťově bohatou a vyváženou alternativou stravování,“ přibližuje hlavní záměr tuzemských restaurací Loving Hut jejich provozovatel Tuan Dung, jenž se s celým týmem snaží vytvářet bezpečné a příjemné místo vhodné pro rodiny i zákazníky všech věkových skupin.

Tofu v mořské řase na kari, restovaný bambus se zeleninou či jemné plátky seitanu s čínskými nudlemi. Jídelní lístek nabízí jedinečné kombinace přísad a široký výběr od polévek, předkrmů a malých chuťovek až po hlavní jídla. Ochutnat zde můžete kromě exotických pokrmů i lokální speciality jako je například veganský řízek, nebo guláš. Vybrat si navíc můžete z přední části, kde najdete výběr jídel „A la carte“, nebo klasický bufetový styl  v zadní části restaurace. Nechybí samozřejmě sortiment nápojů, který je zcela bez obsahu alkoholu.

Jednotlivé podniky vznikají po celém světě a nabízejí vznešený způsob veganského stravování, které je v harmonii s přírodou na planetě Zemi. V současnosti představuje řetězec veganských restaurací Loving Hut zhruba dva tisíce podniků po celém světě. „Jsme součástí mezinárodního řetězce Loving Hut International Vegan Restaurant & Café, jehož iniciátorkou je Nejvyšší Mistryně Ching Hai, humanitární aktivistka, umělkyně, duchovní učitelka, zastánkyně veganského stravování a soucitného způsobu života,“ vysvětluje Dung a dodává, že Loving Hut International patří mezi celosvětově nejrychleji rostoucí sítě veganských restaurací.

Loving Hut je nejen o jídle, ale také o milé obsluze a krásném prostředí. Ve většině případů prostory s elegantně laděným interiérem navozují u hostů klid a pohodu. Taková je i Černá labuť, jejíž koncept

kulinářského centra v samém srdci metropole sází na strategickou polohu a obrovskou expanzi, kterou zažívá celá ulice Na Poříčí v poslední době.  Restaurace Loving Hut svým působením rovněž dotvoří filozofii Černé labutě být mostem mezi businessem a uměním.

Pro více informací navštivte webové stránky: www.lovinghut.cz.

Podobné příspěvky

Jde to i bez korupce

Petr Ondrášek

Bonnie Tyler se těší do Prahy a hodlá tu pobýt několik dní!

Jaroslav Hauer

Koronavirus a rozvoj online zdravotnictví

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady