Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hotely a restaurace Tiskové Zprávy Zdraví

CENTRUM AYURVEDSKÈ MEDICÍNY – LÁZEŃSKÝ HOTEL PARK ****, Poděbrady

Co je a co nám přináší?

Ayurvéda – “věda o dlouhém životě” je ucelený medicínský systém zaměřený na harmonizaci těla i duše.

Ayurvéda

Tento léčebný systém je 5000 let starý a je právem nazýván matkou moderní medicíny. I když je Ayurvéda starobylé učení její vývoj nikdy neustal a rozšiřuje se dodnes.

Ayurvédská detoxikace a regenerace celého organizmu byla původně určena příslušníkům královských rodin Orientu k omlazení a prodloužení jejich života.

Masáže organickými oleji se považují v Ayurvédě za klíčový faktor k dosažení dlouhověkosti, neboť nastolují rovnováhu v těle i mysli tím, že podporují cirkulaci přinášející buňkám v tkáni živiny a odvádějí škodlivé toxiny z těla.

Námi prováděné masáže mají nejenom hluboce relaxační účinek, ale především prokazatelný léčebný efekt. Přístup k našemu klientovi je vždy individuální, stejně jako volba, co nejvhodnějšího, speciálně připraveného léčivého oleje a bylinek, kterými se navozuje v těle rovnováha dóš (životní energie). Masáže pročišťují, regenerují, udržují sílu a energii. Taktéž podporují dýchací systém, krevní oběh, snižují hladinu stresových hormonů, zlepšují pohyblivost, snižují depresi, posilují imunitu, zvlhčují pokožku, podporují spánek, posilují zrak a svalstvo, působí protizánětlivě a pozastavují růst rakovinových buněk.

Ayurvéda je vhodná a účinná pro lidi všech věkových kategorií.

Všechny námi používané oleje jsou prvotřídní kvality, za studena lisované. V kombinaci s bylinami tak mají nejenom vyživovací, ale i zároveň čistící účinek na kůži, tkáně i klouby.

Detoxikací a regenerací organizmu a posílením imunity můžete předejít různým nemocem a příznivě ovlivnit své zdraví i délku svého života.

Vyzkoušejte to. Těšíme se na Vás.

Lázeňský hotel PARK****
Náměstí T.G.Masaryka 1413

290 01 Poděbrady

Tel./Fax: 325 511 992

e-mail: hotel@lapod.cz

www.lapod.cz

Nyní jsme i na FACEBOOKU!
IMG_1287

Related posts

Whisky Life! Prague 2015

Afri

Chytrá karanténa: Proč v Česku potřebujeme souhlas?

Afri

Český úspěch v závodě školních plachetnic.

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady