Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůBydlení6. – 8. 2. 2020 PVA EXPO PRAHA LETŇANY

6. – 8. 2. 2020 PVA EXPO PRAHA LETŇANY

rodinny dum

6. – 8. 2. 2020 PVA EXPO PRAHA LETŇANY

Začátek února bude letos patřit opět veletržní akci FOR PASIV, zaměřenou na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby. Akce proběhne ve dnech 6. 2. 2019 – 8. 2. 2019 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Veletrh FOR PASIV nabídne i pro poučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. 8. ročník zaměří svou pozornost převážně na dotace pro úsporné bydlení a nadcházející změny v legislativě. V PVA EXPO PRAHA budou připraveni odborníci v poradenském centru, kteří bezplatně zodpoví veškeré otázky návštěvníkům. Vyhlásí se také výsledky 5. ročníku soutěže Úsporný dům 2019.

Na FOR PASIV se představí přední výrobci a prodejci z oboru stavebních materiálů,technologie, projektů, realizací a financování. Vzhledem k unikátnímu souběhu s akcí FOR WOOD a nově i s FOR THERM budou k dispozici i novinky, trendy a technologie dřevostaveb, výrobků ze dřeva a také systémy vytápění formou krbů, kamen a kotlů s různými variantami paliva.

Titulní foto: Dvoupatrový dům G2 96+ od spol. GOOPAN BUILDING, s.r.o.,  je vhodný pro mnohočlennou rodinu s dětmi, ale i pro zákazníky žádající velký osobní prostor.

TZ

Facebook komentáře

Sdílejte články