Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Archive

Sezónu rybaření otevře historicky největší rybářský veletrh FOR FISHING. Jeho 9. ročník zaplní od 15. do 18. února 2018 celkem pět hal výstaviště PVA EXPO PRAHA.

 17. ročník tradičního Svatebního veletrhu v hotelu Diplomat v pražských Dejvicích proběhne v pátek 3. a sobotu 4. února 2017. Kromě mnoha vystavujících firem z daného odvětví je

Zajímáte se o aktuální trendy a novinky na trhu s dětskými produkty nebo hledáte inspiraci na originální a kreativní hračky pro vaše děti? Potom navštivte veletrh hraček a her FOR TOYS, veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Akce se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Veletrhy jsou vhodné pro širokou veřejnost i pro odborníky.

Pozvánka na Veletrh Sběratel – je to největší sběratelský veletrh ve střední a východní Evropě Mezinárodní veletrh Sběratel je největším setkáním sběratelů ve střední a východní Evropě. Široká nomenklatura zahrnuje

Letošním lákadlem pro motorkáře byly tradičně dvě výstavy motocyklů – v Holešovicích MOTOCYKL 2016, v Brně MOTOSALON. Spousta nadšenců do těchto strojů volili volbu Motosalonu v Brně, my navštívili výstavu v Holešovicích.

Od čtvrtka 18. února do neděle 21. února se na Výstavišti Praha Holešovice konal středoevropský veletrh cestovního ruchu. Letos se jednalo již o 25. ročník. Veletrh představil nejen zajímavosti z tuzemska, ale i ze zahraničních zemí. Čestným hostem Holiday World byla Čína.

Záštitu nad mezinárodním stavebním veletrhem FOR ARCH převzal také Jan Hamáček

V Praze, 12. 2. 2015 – Kaleidoskop do světa podnikání přichystá Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising ve dnech 22. – 23. 4. 2015 v Praze v budově OKsystem. Součástí akce je kromě prezentací i odborný konferenční program týkající se nejen tohoto oboru.

Rozhodnutí podnikat chytře a s odvahou je velmi důležitý krok. Většinou bývá startérem úspěšné cesty těch, kteří se zapsali do dějin podnikání. Agentura Správná volba dala dohromady odborníky, držitele řešení, jak podnikatelům tuto cestu ulehčit.“