Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
11/24/2017

Zeman nechce americké vojáky v ČR a Soukromníci by nešli ani na party k Schapirovi!

Prezident republiky a vrchní velitel Armády ČR Miloš Zeman nepovažuje za přínos pobyt cizích vojsk na našem území. „V Česku má být jen česká armáda,“ odmítá Zeman v TOP médiích pokusy umístit v Brdech či jinde zahraniční vojska.

Jeho postoj podporují nejen odborníci a zkušení vojáci ve výslužbě, ale už dříve se s ním ztotožnil i generál Petr Pavel, který po šéfování generálnímu štábu AČR odešel do velících struktur NATO v Bruselu.
Cizí vojska zvyšují bezpečnostní rizika pro dané území, to ví každý, kdo se jen chvíli zaobíral válečným uměním, uvedl v podstatě správně Pavel.
Otázkou je, zda budou názory odborníků respektovat politici, zvláště ti neokonzervativního zaměření, kteří vše podřizují hegemonii Washingtonu na planetě, nebo zda bude Zeman a další “odpírači globálního blaha” majdanovským pučem odstraněni, příznivci Hradu internováni a nezávislé weby a další zdroje informací jako OVTV, PL a další vypnuty, podotýkají TOP konzultovaní analytici.
Do 16. června je také možné v minutovém videu sdělit americkému velvyslanci Andrewu H. Schapirovi v rámci veřejné soutěže svůj postoj k Deklaraci nezávislosti Spojených států, ve které se Thomas Jefferson vyznal ze své víry v  Stvořitele, který všechny lidi obdařil nezadatelnými práva na život, svobodu a usilování o štěstí. Vítěz obdrží pozvánku na párty k oslavě Dne nezávislosti v rezidenci Jeho Excelence, informoval TOP Týdeník.
Zeman v Arménii pak vyzval Parlament ČR  k uznání genocidy Tureckem a dodal, že možná turecký velvyslanec opustí naši zemi. Historické skutečnosti však nelze zkreslovat ani v politickém zájmu.

 

Facebook komentáře