Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
08/18/2017

Řád národa – Vlastenecká unie, šance pro budoucnost

Výsledek voleb do Poslanecké sněmovny ovlivní další směr České republiky

Letošní rok je plný událostí. Nejde o skvělé tažení fotbalové devatenáctky na ME ve fotbale, ani o výborné výsledky našich tenistů ve Wimbledonu. Jde o klíčovou událost letošního roku, která určí další směřování České republiky. Směřování země a hlavně pozici jejích občanů. Mluvíme o volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Vlastenecké hnutí získává další příznivce

O přízeň voličů se uchází kde kdo. Opět vidíme tradiční partaje, které mění rétoriku dle průzkumů veřejného mínění a pak nové strany či hnutí. Jedno z takových hnutí je Řád národa – Vlastenecká unie, které se poslední dobou vymyká všem zavedeným klišé. Je pragmatické a přitom vlastenecké. A oslovuje nové a nové členy. Fakt, že toto hnutí má již zhruba 6 tisíc řádných členů z něj dělá jedno z nejsilnějších politických subjektů v zemi. Vzniklo od píky prací řadových členů a nadšenců. A lidí, kteří věří, že se stále dá něco změnit. Není to tak dávno, co se s Řádem národa – Vlasteneckou unií spojila Unie živnostníků a Unie malých a středních firem, nyní se k ní přidali i Veteráni ozbrojených sil a bezpečnostních sborů. Jde o mimořádnou podporu organizací, kterým není lhostejný další osud České republiky a jejích občanů. Jedná se o spojení, o kterém se vládnímu establishmentu může jen zdát. Proč? Je to snadné. Neposlouchal hlasu lidí, nenaslouchal potřebám a zájmu svých občanů, kteří jim dali právo a možnost rozhodovat. A na narůstající nespokojenost lidí nejsou schopni reagovat. Neexistuje nic horšího nežli zklamaná důvěra. A to se bohužel dnes v České republice odehrává. Bez vidiny lepších zítřků.

Podpora člověka a jeho potřeb, podpora rodin a pracujících lidí

Řád národa – Vlastenecká unie přichází se svým receptem. Vrací ty nesplnitelné virtuální sliby do běžného života, preferuje člověka a jeho potřeby, podporuje rodiny a pracující lidi. Zní to sice banálně, ale bohužel se tomu ve své velkohubosti dosud nikdo nevěnoval. Uvidíme na podzim, kam lidé chtějí v České republice směřovat svou budoucnost. Je ale potěšitelné, že se zmobilizovali lidé, kteří chtějí udržet to, abychom i nadále tou Českou republikou byli. Abychom přežili veškeré eurohujerství. Tak uvidíme, volby jsou za dveřmi.   Petr Koucký

www.prazsky-zpravodaj.cz

 

 

 

Zajímá se o dění v Praze, o politiku, kulturu a sport. Má rád lidi, kteří jsou aktivní a mají vlastní názor na život a nebojí se ho sdělit ostatním.