Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
11/24/2017

Průmyslové vyhlazování lidí slovanského a židovského původu se může kdykoliv opakovat, varuje osvětimský vězeň

Prezident Duda, čerstvý nositel Řádu bílého lva, je ženatý s Agatou, dcerou Juliana Kornhausera, navzdory mrtvici a částečnému ochrnutí stále aktivního židovského básníka a prozaika, který v jedné ze svých básní připsal Polákům odpovědnost za účast při pogromu v Kielci, za což byl v polských médiích nazván “polákožroutem”.

 
V sedmdesátých letech protestoval proti změnám v ústavě a trvalému spojenectví se SSSR. Za stanného práva v prosinci 1981 byl na devět dní internován. Jeho poslední básnická sbírka nese název Pouze chyby jsou na živu.
 
Obdržel Zlatý kříž za zásluhy a Cenu Evropské unie za literaturu. “Nechceme slyšet pravdu, chceme žít ve virtuální realitě za skleněnou deskou,” říká tchán polského prezidenta, literární vědec Kornhauser za kterým dcera chodí vždy v sobotu, zatímco neděle jsou vyhrazeny pro návštěvy manželových křesťanských rodičů.
 
Pravda je dle jeho kolegy, přeživšího šťastnou náhodou holocaust, taková, že “průmyslové vyhlazování lidí slovanského a židovského původu kapitalistickým plynem v krystalech Zyklon B nakoupeným ve veřejných zakázkách SS se může kdykoliv lehce opakovat neboť lidé, kteří jej intenzivně provozovali ve Třetí říši, nebyli po válce hnáni k odpovědnosti v rámci budování NATO”.
 
Čtvrtá říše EU má dle aktuálních objevů amerických nezávislých badatelů v odtajněných archivech totožný geopolitický účel: dorazit špatně poraženého soupeře ze studené války a vyhladit “postradatelné” slovanské a židovské obyvatelstvo. K tomuto účelu jsou importováni islamismem zfanatizovaní bojovníci Daesh do EU.
Facebook komentáře