Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
10/22/2017
Modrá Vopice

Přehled programu v klubu Modrá Vopice

Červen v Modré Vopici bude opět pěkně našlápnutý. Death, thrash, black a další metalové odnože, k tomu nějaký ten rokec, punk či rock’n’roll – to je jen stručný výčet žánrů, které budou během června v klubu ke slyšení. Přestože bude tentokrát program patřit zejména tuzemským kapelám, příznivci death metalu se mohou těšit například na návštěvu švédských REPUKED nebo CRYPTIC BROOD z Německa.

Program červen 2017

2. 6., 19.00 hod. – ERRANTES (Praha, death/black metal), LUPARA: THE WIDOWMAKER (Praha, death metal), HNUS UMÍRAJÍCÍ (Praha, black/doom metal), CUTTERRED FLESH (Karlovy Vary, death metal)

3. 6., 18.00 hod. – 2. charitativní koncert pro ZS ČSV AdamovFINNLANDIA (Nightwish Tribute, Praha, melodic/symphonic metal) NEVEREASY (Praha, grunge rock), 008 (Mníšek pod Brdy, punk rock), PROXIMITY (Praha, metalcore)

5. 6., 19.00 hod. – REPUKED (SWE, death metal), CRYPTIC BROOD (DE, death metal), MÖRKHIMMEL (CZ, regressive metal/punk), LACK OF SUN (CZ/SK, death metal)

7. 6., 19.00 hod. – INSANITY AKERT (thrash metal), COLDBLOODED FISH (thrash metal), COMANIAC (thrash metal), WARFIELD (metal)

9. 6., 20.00 hod. – BLACK BULL (Praha, hard rock), ENOLA GAY (Mladá Boleslav, metal/rock), RAIN (Nové Město pod Smrkem, crossover rock)

10. 6., 17.00 hod. – Blue Reaper Fest 2017008 (Mníšek pod Brdy, punk rock), SELF-DEFENCE (Praha, crossover metal), KATT (Praha, crossover), INTERITUS (Plzeň, gothic metal), DEWDROP (Nové Město nad Metují, death/grind)

15. 6., 20.00 hod. – Hard rock dvou tváříTRIDIAN (Praha, hard rock), CHEMICAL TAIL (Praha, rock)

16. 6., 18.00 hod. – Oslava narozeninP.U.M. (Praha, metal/punk), KONFLIKT (Šamorín, punk rock), DRUŽBA (Kralupy nad Vltavou, punk rock), SPEICHELBROISS (DE, punk)

17. 6., 17.00 hod. – Rozhuda 10 let spoluROZHUDA (Praha, punk rock), STICK Nʼ OFF (Praha, rock’n’roll), DIVOKÝ SNY (Praha, punk rock), KLOKAIN (Praha, rock)

22. 6., 19.00 hod. – Thrashing Machine – křest alba Disease Called Human MindTHRASHING MACHINE (Šestajovice, progressive thrash/groove metal), ZAJETÍ KOUŘE (Praha, metal)

23. 6., 19.00 hod. – NEUROTIC MACHINERY (Tachov, metal/post-rock), INNER SPHERE (Plzeň, death metal), PEORTH (Vráble, death metal)

24. 6., 16.00 hod. – Endlessly Restless Fest IIPANDEMIA (Cheb, death metal), COLP (České Budějovice math metalcore), F.O.B. (Tábor, metalcore), MEAN MESSIAH (Litoměřice, industrial thrash metal), DILIGENCE (Praha, modern death metal), WE ALL GONNA DIE (Litoměřice, deathcore), CAPTURE OR KILL (Turnov, deathcore), MARIO THE SHROOMER (Praha, guttural beatdown)

29. 6., 17.00 hod. – Zakoule Punk Fest 2017SPS (punk), THE FIALKY (punk), PUNK FLOID (punk), HOUBA (punk), SUPERTESLA (rock), THE SMOKERS (punk/rock’n’roll)

30. 6,, 18.00 hod. – AFTERSPOON (Praha, rock’n’roll/grunge), VYCHCANÝ KNEDLÍKY (Praha, rock’n’roll) + další

Související odkazy:
www.modravopice.eu
www.facebook.com/MusicClub-Modra-Vopice

 

Facebook komentáře