Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
09/22/2017

Duben v klubu Modrá Vopice bude opět pekelně našlapaný.

Hned zkraje měsíce se například v rámci turné Butchering Europe 2016 představí pětice amerických, převážně deathmetalových seskupení v čele s BLOODSOAKED či progresivními DEVIANCE. V polovině dubna se pak na podobné vlně budou moci fanoušci nechat unášet s legendární polskou smečkou DECAPITATED, kterou doprovodí ještě legendárnější krajané HATE. Na své si přijdou ale i příznivci dobrého punku. A třeba 23. dubna si užijí punku do sytosti v rámci celodenní akce s názvem Číro Fest s takovými veličinami jako SPS, N.V.Ú. nebo PLEXIS. Ochuzeni ale nebudou ani příznivci klasického rocku, rock’n’rollu, blacku, thrashe, grindu, alternativy, a dokonce i rapu. Podívejte se níže na kompletní program.

Program duben 2016
1. 4., 20.00 hod. – Ritual II – BLUES FOR THE REDSUN (sludge/drone/ambient), FORGOTTEN SILENCE (prog/death/thrash/ambient), DARK BUDDHA RISING (FIN – dark psychedelic)

2. 4., 20.00 hod. – VULTURE (glam rock), ZELENEJ SEN (alternative rock), YENDALAND

5. 4., 19.00 hod. – Butchering Europe 2016 – BLOADSOAKED (USA – death metal), DEVIANCE (USA – technical progressive death metal), BLOODWRITTEN (USA – death metal), MOROSE VITALITY (USA – death metal), NEWTDICK (USA – slime grind)

6. 4., 20.00 hod. – FECALIZER (MEX – grindcore), PARACOCCIDIOIDOMICOSISPROCTITISSARCOMUCOSIS (MEX – grindcore), DOKTOR GREENSTEIN (grind/dance music), BAMBULKYNE DOBRODRUŽSTVÁ (grind/rock’n’roll)

8. 4., 20.00 hod. – DUNKELNACHT (FRA/NET – black/death metal), CLYTOR (death metal), LET THEM BURN (death metal)

9. 4., 19.30 hod. – Anti-Human Fest Vol. XII – DARK METHODISM (black metal), BUER (black metal), KRAAKE (black metal), BLOODY LAIR (black metal)

12. 4., 19.00 hod. – Metal 4 Iran – NOCTURNAL PESTILENCE (black metal), SCRAM! (hard rock/metal), VIBRATHÖR (thrash metal), KING KEPORKAK (stoner rock/hardcore), CRUADALACH (folk metal)

13. 4., 20.00 hod. – Jarní Tour 2016 – SOUBOJ S PAMĚTÍ (rock), 21 HODIN (pop/rock’n’roll), RAWELL (metal/hard rock)

14. 4., 19.00 hod. – ZLATÝ DÉŠŤ (punk rock), TY ZMRDE (contry/punk), MARATHON (punk rock), ROZŠLÁPLÝ KECKY (punk rock)

15. 4., 17.00 hod. – DECAPITATED (POL – technical death metal), HATE (POL – death metal), THY DISEASE (industrial death metal), BAJONET (thrash metal), 1000BOMBS (thrash metal), LAID TO WASTE (thrash/speed metal), KRYSTHLA (UK – metal), AKTAION (SWE – metal)

16. 4., 18.00 hod. – Benefit pro Národní ústav pro autismus – RISPOSTA (crust/punk), KULERVO (hardcore/punk), KUZIMU MABAYA (metal/punk), KRÜGER (crust/punk), BLACK ASPIRIN (punk/sludge/death metal), TVIVEL (melodic d-beat), GHETOBLASTER (industrial hip hop)

19. 4., 20.00 hod. – DEMERIT (CHN – street punk/hardcore), RV-4 (punk rock), V.O.H. (hardcore/punk)

20. 4., 20.00 hod. – SUZZIE & THE MEN IN (rock’n’roll/garage), 008 (punk rock)

21. 4., 20.00 hod. – Perfecitizen Blastcore Tour! – PERFECITIZEN (death/grind), PSYCHITIC DESPAIR (death/grind), FLESHSOUL (death metal)

22. 4., 19.00 hod. – Vlad Blasphemer Tour 2016 – HELLOCAUSTOR (thrash metal), TYRANIZER (thrash metal), V.A.R. (thrash metal)

23. 4., 11.00 hod. – Číro Fest 2016 – SPS (punk), N.V.Ú. (punk/rock’n’roll), PLEXIS (punk rock), P.U.M (metal/punk), S.A.S. (punk rock), VISION DAYS (ska/punk), APPLE JUICE (punk), KONFRONT (SK – punk/hardcore), TRAGEDIS (punk rock), RECKLESS (punk rock), HRANA (SK – ska/rock’n’roll), INDIÁNSKÁ REZERVACE (punk), ROZŠLÁPLÝ KECKY (punk rock), WOSA (punk/rock’n’roll), ZELENEJ SEN (alternative rock), PUNK CAVALRY (hardcore/punk), SUNNY DEATH (hard rock), JUST WÄR (hardcore/punk), FANCY FOXX (punk/rock’n’roll), URAGGAN ANDREW & REGGAE ORTHODOX (reggae)

26. 4., 20.00 hod. – AGE OF WOE (SWE – hardcore/metal), GINNUNGAGAP (hardcore/punk)

27. 4., 20.00 hod. – Rap Attack – ZOTZ, GARNÁT, BG BRNO + DJs

28. 4., 20.00 hod. – Ritual III – BETWEEN THE PLANETS, POSTCARDS FROM ARKHAM, MR. PETER HAYDEN (FIN)

29. 4., 19.30 hod. – Rozcuchaný vlasy voe – IRITUJÍCÍ PÝCHORA (alternative/big beat), HELEMESE (ska/alternative), ŠPUNTKVANĚ (alternative punk)

30. 4., 19.00 hod. – Čarodějnice

Facebook komentáře