Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Neckář s Vágnerem zpívali Půlnoční .

JV VN1Píseň Václava Neckáře Půlnoční, která se stala před pár lety hitem, zazněla v netradičním pojetí. V rámci dvou zcela vyprodaných Neckářových vánočních koncertů si ji za doprovodu skupiny Bacily zazpíval s o dvě generace mladším kolegou. Přímo na přání s ním zpíval zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner.

Josefa Vágnera si Václav Neckář vybral přímo jako hosta pro interpretaci hitu Půlnoční. A podařilo se. Josef Vágner hraje mimo jiné i v muzikálové komedii Mýdlový princ, která je poskládána z Neckářových hitů.

“Bylo to nečekané, o to více si toho vážím. A jsem moc rád, že mne Václav Neckář oslovil. Byla to pro mne velký výzva a samozřejmě obrovská čest,”
řekl Josef Vágner, který duety doposud zpíval hlavně se svými kolegyněmi, či maximálně s otcem, hitmakerem Karlem Vágnerem.

JVVN2Oba to v černé košili a černých kalhotách za doprovodu skupiny Bacily rozbalili na jevišti Divadla Broadwayi, a hned po dva večery. Neckář má totiž tolik fanoušků, že by to na jeden koncert nestačilo, a tak se rozhodl, že udělá vystoupení dvě. Potěšil tím davy fanynek a fanoušků, které jsou ve všech věkových kategoriích!

“A diváci byli skvělí. Opravdu to bylo něco, co jsem si moc užil a jsem vděčný za to, že jsem si s panem Neckářem mohl zazpívat právě tuhle písničku,” svěřil se Josef Vágner, který hraje v několika muzikálech, koncertuje a na příští rok chystá i řadu novinek.

Vánoce, které se nezadržitelně blíží, stráví se svou rodinou a přítelkyní. “Silvestr budu mít takový pracovní, protože zpívám hned na dvou akcích. Ale těším se na rok 2017, protože bude určitě hodně zajímavý…,” dodal trochu tajemně Vágner.

JVVN3 JVVN5

Facebook komentáře