Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
01/18/2018

Spuštěny nominace do soutěže Česká chuťovka a Dětská chuťovka

V pražském Divadle U Hasičů se díky pohostinnosti Hasičské vzájemné pojišťovny, a.s., partnera projektu, uskutečnilo slavnostní vyhlášení již 8. ročníku soutěže ČESKÁ CHUŤOVKA a 6. ročníku soutěže DĚTSKÁ CHUŤOVKA.

Odborná úroveň a prestiž soutěže o značku ČESKÁ CHUŤOVKA  (a také DĚTSKÁ CHUŤOVKA) je od letošního  roku posílena tím, že odbornou garanci nad ní převzala Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, která spojuje dlouholetou tradici s progresivními směry a obory ve vědě a výzkumu. Řada našich vynikajících potravinářských profesionálů prošla studiem právě na této prestižní a českými i zahraničními odborníky vysoce respektované vysoké škole.

Odborným patronem soutěže se současně stal osobně prof. Ing. Karel Melzoch, CSc., rektor Vysoké školy chemicko-technologické v Praze.

Přihlášky do soutěže jsou lehce dostupné na webu: http://www.ceskachutovka.cz/index.php?id=84

Soutěžit se vyplatí! “Jako partner soutěže poskytneme jejím účastníkům 10% slevu na pojištění soukromého majetku, odpovědnosti a pojištění úrazu. Pěti nejlépe hodnoceným účastníkům pak poskytneme 10% – 50% slevu na pojištění podnikatelských rizik,” sdělila reportérce Pražského zpravodaje Vladimíra Ondráková, předsedkyně představenstva Hasičské vzájemné pojišťovny, a.s.

Facebook komentáře