Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
01/22/2018

Dočkají se české děti chutného, zdravého a výživného jídla vařeného s láskou?

Letošní ročník revoluce byl plný novinek. Pořadatelé se inspirovali u Jamieho Olivera a dostali jeho “požehnání” připravit lokálně pro děti písničku a klip o „lepším“ jídle.

Společně tak měli pod záštitou primátorky Adriany Krnáčové všechny maminky, tatínci a sympatizanti dobré stravy možnost odstartovat českou revoluci a zapůsobit v oblasti, která je pro děti asi úplně nejbližší – na internetu.

Spojit jídlo, pohyb a hudbu se známými kuchaři, blogery, novináři, youtubery a hudebníky, jako je například Ben Cristovao a další. „To, jakým způsobem se stravujeme jako děti, nás ovlivňuje ve velké míře i v dospělosti. Je dobré najít si cestu ke zdravému a přitom dobrému jídlu co nejdříve,” vysvětluje Ben, proč se zapojil do Food Revolution Day ČR.

Primátorka společně s organizátorkami celé akce pokřtila klip a řekla Pražskému zpravodaji, že bohužel její tři děti revoluci nestihli, ale přeji ji všem. Revolučně ukousla na Náplavce ředkvičku z účesu  moderátorky a doufá, že se paní ředitelky i ředitelé škol a školek nejen v Praze seznámí s dětskou gastronomií zcela bezplatně, nezávazně a paní kuchařky i kuchaři se nechají inspirovat.

 

 

Facebook komentáře