Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
01/18/2018

Češi, probuďte se a odmítněte islamizaci své země, vyzval hrdina holocaustu Brady!

Strýc ministra Hermana Jiří Brady zdůrazňuje, že když člověk vidí nějakou nespravedlnost, tak tam má zasáhnout a ne čekat, že to udělá někdo jiný. V této souvislosti poukazuje Brady na nejmenovaný televizní pořad, v němž jakýsi šlechtic hovořil o tom, že nacistů ani moc nebylo. Ale bylo prý hodně lidí, kteří si mysleli, že mohou zůstat mlčet, že to přejde samo!
Tohle je však dle Bradyho naprosto mylná představa. „Když tichá většina, lidé, kteří by měli promluvit, nepromluví, tak to špatně dopadne, protože lidé, kteří řvou, se dostanou k moci. To jsme viděli u komunistů tady, u nacistů a teď to vidíte zase u muslimů,“ varuje hrdina přeživší německý nacistický holocaust.
Většina lidí se dle jeho názoru nechce rvát, bojovat a zabíjet. Ale ti, kteří to dělají, nakonec ostatní utiší. A když ti, kteří by měli promluvit, nepromluví, špatně to dopadne. „Doufejme, že se lidi pomalu něco naučí a že bude lepší svět, než byl v tomhle smyslu,“ uvedl v jednom ze zřejmě posledních poselství pro české publikum Brady.
Facebook komentáře